Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 éve szültem, ma egész nap...

1 éve szültem, ma egész nap fájt a gátam, ez normális?

Figyelt kérdés
Vágtak és repedt is rendesen a hüvelyem rendesen.Eddig egyszer sem éreztem, viszont tegnap este elkezdtem érezni, ma egész nap rossz volt állni....lehet front érzékenység?
2011. okt. 5. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem lehet front erzekenyseg, nalam is elo szokott fordulni olyan furcsa erzes ott ahol a gatsebem volt. En masfel eve szultem, de neha-neha erzem hogy ott van. Nem az hogy annyira faj, mint a szules utan(hetekig nem tudtam ulni se....) de olyan nem is tudom, szoval erzem hogy ott volt valami. En amugy is eleg fronterzekeny vagyok, szoval szerintem siman lehet nalad is ez.

2011. okt. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ja,sajna én is az vagyok, fejem is szokott fájni, meg a szülés is így indult be tavaly:)
2011. okt. 5. 20:58
 3/3 anonim ***** válasza:
20 hónapja szültem és nekem is vágtak és repedtem is ,de még mindig fáj a seb helye.Szerintem ez fog is egész életünkben.
2011. okt. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!