Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megsertodnetek ha a legjobb...

Megsertodnetek ha a legjobb baranotok "csak" 16hetesen mondana el hogy babat var?

Figyelt kérdés
Az enyem beragott rendesen,ez plusz megegy konfliktusunk volt es a 10eves baratsagunknak annyi.
2011. ápr. 26. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem,emiatt biztosan nem.Butaság.
2011. ápr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ha emiatt tönkremehet egy 10 éves "barátság"....

Nem, a barátnőim nem sértődtek meg, sőt örültek, hogy megvártam, hogy személyesen (ne telefonban) mondjam el. Mivel mind a négyen másutt élünk, egy kicsit elhúzódott a bejelentés, de sértődés nem volt, csak öröm.

És ha valamelyikük ugyan így oldja majd meg, én sem sértődöm meg, az biztos.

2011. ápr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt nehezmenyezte hogy titkoltam elotte,kozben tobbszor talakoztunk,nem tagadtam le de nem is mondtam neki hogy terhes vagyok.(elozmenyek:4ev probalkozas,4veteles)Vegul en szakitottam meg a baratsagot mert a keresztelo elott egy hettel lemondta a keresztanyasagot egy indokkal,de mindegy is.elmondta hogy nagyot csalodott bennem hogy nem mondtam el neki a hirt,hiaba mondtam hogy a ferjem kert meg hogy addig ne mondjuk el senkinek mig a szulei nem tudjak.
2011. ápr. 26. 19:06
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem kár siratni egy ilyen barátnőt..-ha ezen képes megsértődni-pláne hogy volt okod a hír titkolására.
2011. ápr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi a masodik babank erkezeset mindenkinek csak 16 hetesen mondtuk el. Es nem is volt olyan indokunk, mint nektek, nem volt veteles, nem feltem volna kihirdetni, csupan arrol volt szo, hogy kulfoldon voltunk, nem akartuk telefonban elmondani, kicsi lett a korkulonbseg (5 honapot voltam nem-terhesen), ugy ereztem, hogyha szemelyesen tamad bennunket barki a gyors gyermekaldas miatt, akkor szeretnem egybol leszerelni, nem akarom, hogy telefon lerakasa utan beszeljenek ki es hergeljek fel magukat.

Meg igy nagyobbat is csattant a hir, mert elotte direkt elmentunk 4D-s uh-ra es mar azt is mondtuk, hogy milyen nemu lesz a babank. :-)

Senki sem sertodott meg, a csalad sem, baratok sem.

Szerintem ne aldozz sokat ezert a baratsagert. Van ez igy, keves szol orok eletre, olyan is van, hogy valami miatt megszakad, mert kulon eletszakaszban vagytok, kesobb meg ismet egy hullamhosszra kerulhettek.

En is akkor veszitettem el a legjobb baratnom tarsasagat, amikor az elso gyermekunk megszuletett. O meg javaban szingli maradt, kicsit elsiklottunk egymas mellett. Ugyanugy eljartunk sorozni, beszelgetni, de mindketten mas iranyba tartotunk aprankent. Ez meg nem jelenti azt, hogy orokre igy lesz.

2011. ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9%

Én megsértődnék, azt meg egyenesen pofátlanságnak tartanám, hogy még engem is kérsz fel keresztszülőnek, mondjuk nem egy héttel előtte mondtam volna le, eleve el sem vállaltam volna.

Mondjuk lehet persze én vélekedek másképp a barátságról, mint az előttem szólók és te. De nálam ez nem fér bele.

Mondjuk az igaz, ha nem is volt szándékodban megosztani vele a terhességedet, akkor ez nem barátság, inkább csak 10 éves ismeretség. Azok meg jönnek-mennek. Abba belefér, ismerősőknek én sem kürtöltem szét, de egyébként előbb mondtam el a barátnőimnek 5 hetesen, mint a férjemnek, mert így jött ki. És ők is lettek a babám keresztszülei.

2011. ápr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

kedves Utolsó!

Neked egy barátságba nem fér bele, hogy később tudd meg a hírt? Akkor a férjed mit mondjon, hogy Ő, az Apuka tudja meg később? Szerintem meg ez a gáz.

2011. ápr. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

koszonom a hozzaszolasokat.


Utolsonak annyit fuznek hozza hogy mikor megismerkedtunk akkor megfogadtuk hogy egymas gyerekei keresztszulei leszunk.A probalkozasos evek alatt is mondogatta hogy mikor lessz mar keresztanya,ezert kertem fel ot.


Az elso babankat az elso Uh utan elmondtuk anyueknak es neki,masodik Uh utan mondtuk volna el anyoseknak is,sajnos mar nem volt mit elmondani.

2011. ápr. 27. 07:31
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolso elottinek szol a kommentem.
2011. ápr. 27. 07:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezen megsértődni nem szép dolog, főleg, ha valaki tudja, hogy mik az előzmények. Az első, akinek illik tudni a hírt, az a férj, orvos, védőnő, szüleid, testvéreid esetleg, de még nekik sem muszáj elmondani 5-6 hetesen, szerintem. Ugyanis sajnos történhet vetélés, ezt mindenki tudja. Soha nem kérnék senkit számon azért, hogy mikor közli velem az ő benső magánügyeit!
2011. ápr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!