Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Min-miben tároljam a játékokat...

Min-miben tároljam a játékokat? Nálatok hol hogyan vannak a játékok?

Figyelt kérdés

Olyan megoldás érdekelne, amin-ben a játékok nincsenek ömlesztve, így a kicsik ha játszani akarnak nem borogatják ki az összeset, nem túl magas, nem kell rögzíteni, de nincs is útban(egyedül is arrébb tudom tenni) tehát biztonságos, és a későbbiekben, amikor már nem játékot tárolnának rajta-benne a gyerekek akkor is "jól" mutasson.

Olyan polc is, kincsesláda is, öröm legyen a kicsiknek le és visszatenni rá-be a játékokat.


2011. ápr. 28. 11:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Van faláda abban a ritkábban használt plüssök vannak

és kisebb 5 literes müanyagok amiben az építőkocka

fajáték filcételek


anyósnál: sparos narancsosvödör és müanyag kosár.

2011. ápr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

erre gondoltam, hogy ömlesztve vannak a játékok:(

Hasonlót próbáltunk már, dekorált cipős doboz, aminek a tartalma mindig ki lett dobálva, mert csak az alján lévő kellett...

2011. ápr. 28. 11:18
 3/13 anonim ***** válasza:

doboz,kosár.

Úgyis kiöntik,mert sok darabbal kell játszani.

Ha mindent felpakolnál egy polcra akkor egyben söpörnék le.

És elpakolni is sokáig tartana.

Az majd jó lesz a könyveknek,társasjátékoknak, repülőmodelleknek.

Addig doboz

2011. ápr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

[link]

Akkor marad az ilyesmi.

Esetleg tesz és vatera kivételével hol lehet olcsón ilyet beszerezni?

2011. ápr. 28. 11:28
 5/13 A kérdező kommentje:
meg ha így egyben vannak, mennyire tudják magukra rántani(este ha egybe teszem, akkor reggel koránkelő törpe mennyire nyírja ki vele magát?)
2011. ápr. 28. 11:29
 6/13 anonim ***** válasza:
Fakkor polc is jó megoldás lehet, egy fakk 1-2 játék.
2011. ápr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ezt szerintem egy kicsit nagyobb már le tud rántani. Az a baj, hogy egyedül nem férnek hozzá, csak ha te lepakolod őket. De azért meg fogja próbálni. tehát széket húz oda és megpróbál felmászni.

Én jobban szeretem,amikor a földön, vagy szekrény alső részében vanna a dobozok,ami egyedül is ki tud húzni.

2011. ápr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nekem is ez a bajom vele, hogy ha elfelejtem újra szétszedni, akkor magára rántja, meg nem fér hozzá a nagy.

A kicsi meg pláne:(

Az a baj, hogy egy gyerekkel számoltunk, mikor babaszobát csináltunk:( most szervezkedek, és a játékok tárolása az egyik fejtörés:(

2011. ápr. 28. 11:45
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem ezek az ikeás cuccok beváltak. Ahogy nagyobbak lettek aztán a gyerekek, ment ki a mosószobába, most mindenféle van benne, a gyerekek pedig kaptak rendes szekrényeket.

[link]

2011. ápr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Játéktárolásra én is az ikeásat tudom csak javasolni. Később, mikor építőkockát, kisautókat, főzőkészleteket, legot, sineket (és egyéb ömleszthető játékot) kell majd tárolni, akkor is jól jön. Ja, és úgyis kiborítanak mindent. :-)
2011. ápr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!