Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet hogy csak több mint 10...

Lehet hogy csak több mint 10 hónappal a szülés után jön meg először? Tapasztalat? Milyen volt, fájdalmas? És utána beállt havi rendszerességre?

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
14 hónapos a kicsim, január 15-én jött meg összesen 1 napra! Nem mintha baj lenne :-))) Azóta semmi megint... előtte görcsölt a hasam napokig, de nem volt vészes, ki lehetett birni.
2009. márc. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szülés után 6 hónappal jött meg az első mensim.

Hasmenés jellegű tünetekkel, tökre megijedtem h vírus, futottam a WC-re és csupsa vér volt már a gatyám is :)

Úgy görcsölt mint szülés előtt, nem jobban.

Utána teljesen szinte napra pontosan beállt, pedig SOHA nem volt rendszeres. Nekem 3-4 havonta volt menstruációm.

(gondolhatjátok hogy sikerült eltalálni ezalatt a peteérést..?! :)))))) éjjel-nappal.. :)))))))

na jó ez nem ide tartozik! :)

2009. márc. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a dokim nő, azt mondta, hogy neki is 10 hónappal a szülése után jött meg, teljesen normális.
2009. márc. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem most volt egy éves a kislányom, és nekem még mindig semmi. Igaz még szopizik napi 4-6x.
2009. márc. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!