Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tanulás baba mellett? Munkaügy...

Tanulás baba mellett? Munkaügyi segít? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban lesz 1 éves a kisfiam. Főiskolai képzésre jártam, 1 évem megvolt, de utána nem indította a suli, amit akartam és terhes lettem. Most szeretnék tanulni, de valami egészen mást, vagy tanfolyamra menni, nyelvet tanulni, nyelvvizsgázni. Érettségim van, amit gimnáziumban szereztem, szeretnék valami szakmát, amiben el tudnék helyezkedni, persze szeretnék majd főiskolára menni, de majd később. Munkaügyi segít? Valaki jár hasonló cipőben? Köszönöm a segítséget! :)
2011. máj. 1. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha regisztrált álláskereső vagy és van a munkaügyiben nálatok képzés, akkor természetesen jelentkezhetsz, ha meg tudod oldani a gyerek felügyeletét. Ha nincs akkor a keresd magad akció marad, újságban, neten, bárhol.
2011. máj. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!