Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gondok a szülés után a szex...

Gondok a szülés után a szex terén? Többi lent.

Figyelt kérdés

1 éve szültem . volt gátmetszésem és a varrat helye azóta is fáj szex közben . nagyon vékony a bőr ott és éget.

meg van egy kis hüvelyszárazságom is.

a síkosító nemigazán vált be.

mit tehetnék ezügyben?

volt vki hasonló helyzetben?

mit csináltatok hogy jobb legyen a szex?


2011. máj. 5. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:

hasonlo gondok voltak: huzodott a varratom es huvelyszarazsag. a nogyogyasz felirt huvelykuppot (viviflor), es a szoptatas ideje alatt vegig szedtem. ido kellett, amig magatol helyrejott. a menstruacio helyreallasa is sokat segit a huvelyszarazsagot eltunteni.

talan a szulesz vagy nogyogyasz segithet a varrat ugyeben..

majdnem 10 honapja szultem, de meg huzodik neha a varrat. nekem az segitett, ha sikerult teljesen fellazulni es nem gondolni arra, hogy olyan helyen vagtak, ami a legintimebb testreszem. amugy ejjel felalomban volt eddig a legjobb a parommal..

2011. máj. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!