Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy évvel a szülés után se...

Egy évvel a szülés után se jött rendbe a szex! Hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Még mindig olyan,mintha egy tűpárna haladna befelé olyankor..Szerintetek lehet megoldás erre?Síkosítózunk,de igazából nem azzal van a baj.Én már arra is gondoltam,hogy szűkebbre varrtak,mint eredetileg voltam,és emiatt kezdődött ez a rémálom.Lehet ilyesmi?Esetleg hasonló tapasztalat?
2011. ápr. 29. 07:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a több előjáték, az egymásra hangolódás, a valódi felizgulás a megoldás, meg a türelem és a síkosító, de ezt írtad, hogy van.
2011. ápr. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Tudom, mit érzel, de én még csak fél éve érzem ugyanezt, féléves a babám. Nem tudom, mi a megoldás, de elkeserít, hogy lehet, én is úgy járok, mint te :-(

bocs, nem tudok segíteni :-( de hasonló tapasztalatom van

2011. ápr. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
15 hónapos a lányom, eddig összesen háromszor volt szex...
2011. ápr. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szoptatod még a babádat? Én 4 hónapig szoptattam és addig nekem is fájdalmas volt az együttlét. Utàna rendezödött és minden a régi!
2011. máj. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..


szia,

hasonló volt a gondom.Olvasd végig,leírtam,h mi volt a gond.

2011. máj. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

1 évesek lesznek a lányaim. 2 kezemen meg tudom számolni hogy hányszor voltunk együtt a párommal.

Sőt... Hozzáteszem azt is hogy 20 vagyok...

2011. máj. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

17 hónapos a lányom. Nekem is más azóta a szex, negatív irányba...

Nem tudom miért van ez, de én is kivagyok miatta... :S

2011. máj. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hasonló a szitu.Kicsivel több mint 7 hónapja szültem,de max 3x voltunk együtt,de az is lehet h 2x.
2011. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem fizikai problémám nincsen viszont lelkileg nagyon nehezen hangolódom rá. Egyfolytában a kislányom körüli teendőkön jár az agyam vagy a következő napi időbeosztásunkon. Legutóbb azon járt az agyam, hogy jövő héten kezdem a beszoktatást a bölcsibe és mi lesz.

Pedig szeretem a férjem.

2011. máj. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem szoptatom már 4 hónapja...Látom nem vagyok egyedül a problémával.De ez nem vigasztal,csak meglep.Sokszor azon gondolkodom,vajon nem lett volna-e jobb császárral szülni...akkor nem lenne ez az egész...Ez se zavarna ennyire,ha tudnám,hogy egyszer visszaáll minden a régibe...ez így nekem is pocsék,és félek,nehogy a férjem is ráunjon a "sietős" ,fájdalmas,ritka együttlétekre...Ha valakinek sikerül megoldást találni,légyszi majd írjon! Ja,és én voltam vele orvosnál,de semmi.Azt hitték bent maradt egy varrat,de nem,aztán ,hogy az aranyér szórakozik,és sugárzik át,de nem...csupa találgatás,semmi eredmény...szomorú...
2011. máj. 6. 08:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!