Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyiért árulnátok aukciós...

Mennyiért árulnátok aukciós oldalon egy 70db-os ruha csomagot?

Figyelt kérdés
kisfiú ruhák,0-6hónapos korig.Nagon szép állapotban vannak,sok olyan van benne ami nem is volt hordva.Nincs benne egyáltalán kopott,szakadt,foltos,kinyúlt.Vannak benne bodyk,pulcsik(vékony-hosszú),nadrágok,sapkák(nyári),rugik,kapucnis pulcsik,4db kocsicipő....Ti mennyiért raknátok fel?Kiváncsi vagyok,mert fogalmam nincs mennyiért vinnék el,nem adtam még el semmit,nemrég regisztráltam.Ezeket külön felraktam,vagyis kisebb csomagokba,de még csak nem is érdeklődtek,ezért gondoltam hogy ha egybe rakom fel,hátha megveszik.Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 5. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Szió!

Én pár hete adtam el 45db-os kislány csomit, szép újakat, alig használtuk, szintén 0-6hóig, volt benne téli bundazsák is 2, plüss rugik, bodyk, mindenféle, márkásak is. 6000re tettem fel először, de mivel a kutya se nézte meg, lejjebb vittem az árat 4000re és utolsó 2 nap kezdtek el rá licitálni, és végül 4950ért ment el.


Azóta tettem én is fel darabra, mert utólag még előkerült 1-2 cucc, de úgy nem lehet eladni, csak amit max. 200ft-ért teszel fel. De azokat is mind vidéki vette meg, és hóóót ideg voltam, hogy 200ért kell a postán sorba állnom, meg csomagolgatnom, úgyhogy csomagban nem kapsz érte annyit, de szinte tuti hogy elviszik.

Én 7ezerért tenném fel.

2011. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én kb 2 hónapja adtam el szintén kislánynak ugyanígy 0-6 hós ruhacsomagot, ha jól emlékszem pont 70 db volt az is. 9800 Ft-ra raktam fel fix árra, de ment mellette a licit is. A lejárat előtt 3 órával kb. olyan 4000 Ft körül tartott a licit, de akkor megvette valaki fix áron 9800 Ft-ért. Én kiemeltem az aukciót ami 600 Ft-ba került, így többen látták.

Manapság nagyon nehéz eladni, rengetegen árulják a ruhákat. Én másfél évvel ezelőtt vettem a kislányomnak egy csomagot, akkor még kb 260 Ft/db árra jött ki a ruha, most már nehéz annyiért eladni.:(

2011. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek.Hát nem gondoltam volna hogy ilyen kevés összegért vennék meg...mert tényleg nagyon szépek,márkásak is,meg ha belegondolok mennyiért vettük....tényleg szomorú hogy ilyen lent vannak,mondhatni "semmi áruk"nincs már...fáj a szivem ennyiért eladni őket(pláne ha ennyiért se veszik majd meg),de nincs olyan ismerősöm aki babát vár,akinek kölcsön adhatnám,ezért muszáj vagyok eladni.
2011. máj. 5. 21:47
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha feltöltötted, add meg a linket!:)

2011. máj. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
még nem töltöttem fel:),előbb mondom megkérdem mennyiért lenne érdemes feltenni.
2011. máj. 5. 22:20
 6/8 anonim ***** válasza:

én ennyiért biztos hogy nem adnám el, főleg ha tényleg ilyen szép, márkás, jó kis cuccok

nekem már az emlékértéke is többet jelentene mint 5000 Ft

szóval vagy eltenném emlékbe, vagy elajándékoznám vkinek akit szeretek, vagy vinnék belőle valami segítő alapítványhoz, vagy esetleg bababizományiba

2011. máj. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Pár kedves darabot én is eltettem emlékbe. Viszont az 5ezer Ft pontosan elég volt arra, hogy a bababörzén úgy, de úgy bevásároltam a kislányomnak, hogy egész szeptemberig tuti nem kell vegyünk semmit, max. majd az első kiscipőjét, ha elindul.

Szóval azért nekem megérte eladnom ennyiért is, nem állunk túl jól.

Ja, és ami a lényeg! Aki megvette írt pár nap múlva, hogy annyira tetszettek neki a cuccok, hogy mikor lesz a köv. csomagunk, szívesen átveszi!!

Nekem ez szuper, mert amúgy sem vagyok tárolgatós, helyünk sincs(panel), és tuti nem akarunk még 1 babát, és ismerősöm sincs akinek odaadhattam volna.

2011. máj. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Max 200.-Ft/darab azaz 14000

Tedd fel vagy 1Ft-ról minimálárral, vagy 7ezerért esetleg

2011. máj. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!