Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van egy csomó olyan ruhám...

Van egy csomó olyan ruhám amit nem használok és arra gondoltam, hogy elviszem egy használt ruha kereskedésbe. Mennyiért vennék be? és lehetséges ez egyáltalán?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem inkább rakd fel vaterára... Jobban jársz. Legtöbb turiba szerintem pár forintot kapnál a ruhákért, mert alapból párszáz forintért vehetsz ott ruhát, na meg szerintem ha be is veszik, akkor nagyon kevés helyre.
2010. júl. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A turik nagy részében nem fogják bevenni, mivel külföldi (elsősorban) angol import ruhát árulnak. Talán 1-2 ilyen hely akad még, de nagyon kevés pénzre számíts a ruhákért. Pár éve voltam ilyen helyen (azóta már megszűnt ez az üzlet), iszonyatosan válogattak a ruhák között, csak a vasalt, szezonnak megfelelő és új ,cimkés ruháimat vették be. Szerintem inkább tedd fel a cuccokat a teszveszre.
2010. júl. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!