Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt ilyen változás menstruáci...

Volt ilyen változás menstruációs ciklusodban?

Figyelt kérdés

Nekem eddig 5-6 napig tartó volt,de rögtön az első nap már nagyobb mennyiségű vér jött...ami ugye a normális,általános!

Most 2hónapja(tegnap jött meg)teljesen megváltozott a ciklusom ugyanúgy 28-30napra jön meg de első 2 nap(nem is csak az első nap!)csak barnázgatok,bőven elég a tisztasági betét! Majd 3.nap kezdek el vérezni,2napig és vége...


2011. máj. 6. 09:37
 1/1 kisnita ***** válasza:

A terhességem előtt volt ilyen a vérzésem, de nekem össze-vissza jött meg, kimaradozott 3-4 hónapra is.

Utána úgy volt, hogy megjött (amikor akart, de sose időre) és 1,5-2 napig normál vérzés, 1 nap barnázás és annyi. Mikor teherbe estem a terhességi kort is csak találgatták, 4 időpontom volt szülésre, de egyik sem jött be :) Ez mind a szabálytalan ciklus miatt volt.

Mióta szültem már ez a 4. hónap, hogy időre jön (tiszta csoda) 3 napja jött meg, de ma már semmi nincs. Első nap vérzés, de estére már inkább csak barna, második nap csak pecsételés és legtöbbször a 3. napra már el is múlik. 21 hónapja szültem. Mondjuk engem nem zavar ha ilyen marad, mert utálom ha meg van, mióta szültem szerencsére nem is visel meg annyira mint terhesség előtt.

2011. máj. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!