Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nők, akik már szültek! Hogyan,...

Nők, akik már szültek! Hogyan, miként, milyen területeken történt változás a testeteken? Mell, fenék, has. Mennyire csúnyult el a tested? Párod hogy viszonyult ezekhez a változásokhoz?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Csúnyult?? Két gyerekem van, egyre szebb vagyok. :o)


Az első szülésem után éreztem, hogy szétmozdultak a csontjaim, de egy fél év múlva minden régi cuccom rám jött.

Inkább a belső szerveim helyezkedtek át picit.


Másodjára a csontozatnál nem éreztem további eltérést, viszont sajnos a húgycsövem valahogy más szögben van, ha bele akarok találni a WC-be, előre dőlve kell pisilnem. Kb. 9hónap kellett, mire ezt megszoktam... :o/


Férjem szeret, ahogy vagyok, mivel biológus, tisztában van a változásokkal, így ez soha nem volt probléma. Viszont szerencsés vagyok, másodjára is a régi lettem, sőt, sajnos 4-5 kilóval kevesebb, amit nem tudok visszatornázni...

2010. dec. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én két gyerkőcöt szültem.Sajnos a mellem összement,és lóg,még az a kicsi is :(
2010. dec. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
a parom ugyanugy szeret, a cicim nagyobb lett, a kilok gyorsabba felszaladnak, de kis odafigyelessel, rendszeres testmozgassal lemenne, csak lusta vagyok
2010. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

én császárral szültem, 4 kg fölötti babát

a súlyom már a régi, viszont nekem a hasam lett katasztrófa, és ezzel már nem is lehet mit tenni, megereszkedett, lóg és nagyon ráncos, egyszóval borzalmas :(

igaz ruhában nem látszik, meg még egy jó kis egyberészes fürdőrucit is beszereztem a nyáron, amiben szintén nem látszott, de engem a párom előtt nagyon zavar, nem is merem neki mutogatni :( na persze nem fog ezért elhagyni vagy ilyesmi, de engem borzalmasan zavar

2010. dec. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

2x szültem, legutóbb 3 hete.

Elsővel 22 kg-t híztam, egy év alatt ment le a fölösleg magától (13 hónapig szoptattam), szép vékony lettem megint. Narancsbőr, ami terhesen még a vádlimon is volt(!), eltűnt. Hasam sokáig löttyedt volt, de egy év elmúltával szép lett, nem is repedtem meg. A melleimet megviselte a szoptatás, 90-es méretből (terhesség, szopi alatt) lett 80-85, de löttyedt lett, nem lett soha feszes már. :-((

A kicsim másfél éves volt, mikor újra terhes lettem. Na, a cicik "visszanőttek", s most is nagyok, mivel ugye szoptatok megint.

A hasam iszonyatosan szétrepedt, oltári randa lett, vérvörös, lilás csíkok sokasága csúfítja a bőröm.

Visszereim sem múltak el, de állítólag ezek majd szépen eltűnnek, mert hormonális eredetűek.

A hasam még nagy és lötyi, csúnya sajnos. Anyajegyek tömkelege jött ki rajtam.

A fenekem tök OK maradt.

A derekam darázsderék maradt a 2. terhesség alatt.

Azt gondolom, hogy ruhában a hasamtól eltekintve (de ez úgyis megy még le, csak majd feszesíteni kell) okés a külsőm, homokóra alakom volt/van.

A férjem szerencsére imád :-)

2010. dec. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elso ranezesre nem sok.

Tapintasra rengeteg.

Ertsd: mindig vekony voltam, de izmkos, feszes, eleg sokat tornaztam.

A ket terhesseg egyreszt valtoztatott az izmaimon is valamicsket, a boromon is. Most sovany vagyok, bo 8 kiloval vagyok a versenysulyom alatt.

Ez ruha nelkul baromira latszik, kiallnak a csontjaim, az izmaim osszeestek, a narancsbor is feltunobb, fenekem, mellem eltunt.

De ez nem a szules miatt van, ha ismet lesz lehetosegem edzeni, akkor egy ev alatt max vissza lehet epiteni mindent szerintem.

Kiveve a cicimet, az tuti nem fog kikerekedni ismet.

Konkretan a terhessegek csak a hasamon valtoztattak, lapos a hasam, viszont a masodik szules utan mar nem huzodott vissza teljesen a bor, lazabb maradt minden, valamint a masodik terhesseg alatt kette valt a hasizmom, valoszinuleg emiatt van az, hogyha kicsit is felpuffadok, vagy jol belakok, akkor a jollakott ovis latszatat keltem. Korabban ilyen nem volt.

2010. dec. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Leginkább a derék tájék a gáz, hiába nem vagyok kövér, mégis kinyúlt a hasam, amikor nagy volt, most meg nincs, ami kitöltse. Ha 1-2 hónapot nem tornázom, kapásból megint 20 hetesnek nézek ki, olyan hamar elengedi magát a hasizmom, plusz ráncos lett a bőr, hason, derékon. A comb, fenék striás lett kicsit, de arra mozoghatnék többet, szóval azt nem kenem csupán a terhességre... A mellem is lógós lett igen, bár én csak 4.5 hónapot szoptattam, igy határeset. A kisebbik mellem szebb maradt, a nagyobbik látványosabban változott meg :( Illetve maradt egy csomó apró szeplő a vállaimon, hátamon, felkaromon, ami nem akar elmúlni. Továbbán megnőtt egy fél számot a lábam, nem ment vissza, régi cipőim közül semmi nem jó, újak kellettek. :) Párom úgy tesz, mint aki semmit nem vett észre ezekből, nem zavartatja magát :)
2010. dec. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

11 hónapja szültem. A melleim és a hasam nagyon berepedt, de már kezdenek kifehéredni. 14 kg szedtem fel a terhesség alatt, még 3,5 van rajtam. A mellem nem lóg, de nagyobb, így egy melltartóba sem fér bele. A hasamon a bőr még lóg egy kicsit, nem tudom ez visszamegy-e még. A fenekem olyan mint volt. A derekam csúnya, ha szűkebb farmert veszek fel övvel, akkor ott a mélyedés, ezt gyűlölöm.

A férjem úgy szeret ahogy vagyok, nem szégyellek előtte semmit, hisz lett egy gyönyörű kislányunk:) Azt hiszem megérte!!!

2010. dec. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a cicim nagyobb lett(2 szám és 2 kosárméretet nőtt).a hátsóm szintén nőtt,sajnos.hasam is van,sajnos,de a férjem imádja ahogy kinézek.én már kevésbé.már alig eszem,de csak hízok.tornára nincs időm.
2010. dec. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja ,csak 1x szültem
2010. dec. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!