Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen érdekes változás...

Milyen érdekes változás történt a szervezetedben, mióta szültél?

Figyelt kérdés
nekem ekcémás lett a bőröm.((
2010. dec. 9. 13:30
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsésebb vagyok, nálunk jobb lett a szex. :-)
2010. dec. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különös.A mellem lóg :( Sajnos.A hajam még most is hullik.Pedig 3 éves és 9 hónapja szültem.
2010. dec. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Megszűnt a csalánkiütésem, pedig mindent ugyanúgy csinálok, eszek, iszok :)
2010. dec. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Pfú,azóta gyakrabban lebetegszem,bár ez inkább annak köszönhető,hogy kevesebbet vagyok emberek között.Szóval kicsit eltunyult az immunrendszerem.

No meg a számomra korábban ismeretlen túlsúly is megvan és fogalmam sincsen,hogy mi lehet a bajom.Az orvos kinevetett,pedig érzem én,hogyvalami nincs rendben.

2010. dec. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Azóta nem vagyok olyan fázós.
2010. dec. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

De szerencsés vagy, hogy megszünt a csalánkiütésed! Nekem meg az egyik kézujjamon 2 cm-es részen kiszárad és kireped, majd ha nem kenem be vérzik a bőröm:(

Fogalmam sincs mitől lehet...

2010. dec. 9. 13:35
 7/40 A kérdező kommentje:

13:34-es válaszad!

Szedsz vitamint? Csak nehogy valami lappangjon benned. Sajnos én is így voltam, majd látóideg gyulladást kaptam szülés után nem sokkalés elment a látásom egyik szememre...

2010. dec. 9. 13:37
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sokkal többet híztam szülés után mint akár a terhesség alatt is, gyakorlatilag kövér lettem :( Viszont a hajam állaga jobb lett szülés után, pedig már 1,5 éves a lányom, mintha több lenne.
2010. dec. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

Júj,ez a látóideg-gyulladás nem hangzik túl jól! :O


Pezsgőtabletta formában vitaminozok,de egyéb készítményt nem merek használni,mert túlzottan megdobná az étvágyamat.

2010. dec. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Persze sok-sok infúziós szteroidkúrával idővel visszajött a látásom, csak egy kis homályosság maradt vissza.

Pont 1 éve volt, de jó túl lenni rajta.

Én Béres Aktivalt szedek.

És fokhagyma tinktúrát csinálom éppen, többek között jó értisztító hatású.

2010. dec. 9. 13:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!