Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes elvált anyukák!...

Kisgyerekes elvált anyukák! Ti miért váltatok el a férjetektől? Nem bántátok meg, hogy egyedül kell nevelnetek a gyerkőcöt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmről tudok nyilatkozni.

A férjével fiatalon kerültek össze, hatalmas volt a szerelem. Aztán a férje külföldre ment dolgozni, teljesen eltávolodtak egymástól. Amikor hazajött, már nem tudtak normálisan együtt élni, a férje erőszakos lett, inni kezdett. Nem bánta meg, hogy elváltak, soha az életben nem békülne ki vele, nem élne vele egy fedél alatt. A volt férj a gyereket minimálisan támogatja csak.

2011. máj. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Szeretett volna még egy gyereket, én viszont nem. Ezen sokat vitatkoztunk, és ráment a kapcsolatunk. Most válunk.
2011. máj. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Én nagyon sajnálom, hogy egyedül nevelem a kicsi lányomat, nem így terveztem. Történetünk nagyon egyszerű, a férjem sokévi házasság után rájött, hogy mégiscsak a kalandozás, a pörgés a fontosabb az életben, no meg a haverok, a buli, és ehhez egy fiatal helyes kis bulikirálynő. Én meg ott pislogtam 38 évesen, nyolc hónapos terhesen, hogy mi vaaan?! Azóta eltelt két év, elváltunk (mert ő el akart válni)ő jönne már vissza, de akkora pofon volt tőle néhány éve az, amit csinált, hogy részemről nincs visszaút. A lányunkkal nagyon sokat van, kölcsönösen odavannak egymásért, nem korlátozom őt/őket semmiben.

Bánom, hogy egyedül nevelem, mert nem így terveztem az életem..

2011. máj. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az előzővel osztom azt, hogy nem így terveztem és ez bánt. Bánni azért nem bánom, mert nem egy boldog család vagy az egyedül nevelés között kellett döntenem, hanem egy rossz apával való együttélés vagy az egyedül nevelés. Mi is több évig együtt voltunk, terveztük a babát, de a buli és önmaga fontosabb volt, meg még most is az, a gyerekéről tudomást sem vesz. Szóval egyedül nevelni ebben a helyzetben jobb, azt bánom, hogy ilyen apát választottam a gyermekemnek, persze ha nem őt választom a fiam most nem lenne:)
2011. máj. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám elvált aputól. Volt pasija. Állította, hogy apuval nem éltek jól. Mi a tesómmal ebből semmit nem vettünk észre. Apu részt vett a gyereknevelésben, jól bánt velünk, szerettük. Aztán jött anyunak a nagy pofon, a hapsija mégsem akart vele élni, és felnevelni a 2 gyerekét. Anyut elbocsátották az állásából, csak azért nem éheztünk, mert apu elég nagyvonalúan támogatott bennünket. Végül hozzáment az első jöttmenthez, hogy ne haljon éhen. Végül visszaköltöztünk apuhoz, aki sajnos azóta már nem él.

Anyuval a viszonyunk nem túl jó. Én azóta sem bocsátottam meg neki. Ő váltig állítja, hogy nem volt jogom elvárni, hogy apuval maradjon a gyerekek miatt, ha ő nem volt boldog. Én most 2 gyerekkel azt mondom, hogy nem indulnék el a nagyvilágba egyedülálló anyaként, hacsak nem lenne muszáj. Akkor inkább a nyitott házasság. Hát, ilyenek is vannak.

2011. máj. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!