Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nyár közeledtével mennyi...

Nyár közeledtével mennyi ruhával készülsz 2-3 éves gyermekednek, mennyi új pólót, nadrágot veszel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Már előre megvettem mindent.


kislány


8 kisruha

2 farmernadrág

6 kisnadrág

5 kisszoknya

10 felső r. újjú

3 h. újjú felső kardigán

sapka fejkendő

cipő és két szandál egy sportosabb egy csini.

pólóing 5 db van

2011. máj. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igaz még csak 15 hónapos, de leírom miket vettem neki eddig.

Nadrág: farmer 3db, kantáros vékony 2 db

Rövidnadrág: farmer 2 db, pamut 6 db, egybe részes pamut: 2db

Póló hu: 6 db, ru: 6 db, ujjatlan: 6 db

Kardigán: 3 db

Szoknya: farmer 1db

Ruha: kord: 3 db, farmer 1db, pamut 3 db

Zokni: 10 pár

Cipő: szandál 2 db, zárt 2 db

Sapka: 2 simléderes, 2 vékonyabb

2011. máj. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

2,5 éves kislányom van. Bölcsibe jár. Nyárra van 6 póló, 5 rövidnadrág, 1 szoknya, 2 vászon sapka, 1 pár szandál. A bölcsiben van egy benti szandálja is. A mostani átmeneti ruhák, hosszú pólók, tréningnadrágok még jók nyáron is. Van egy vékonyabb széldzsekije ami kapucnis,esőben azt hordjuk. Nyárra szerintem nem kell sok ruha, lehet kicsit gyakrabban mosni, hamar száradnak.

2011. máj. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket:)
2011. máj. 16. 12:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én folyamatosan vásárolok, mindig azt, ami éppen kell. A fiam 3 éves múlt, és rengetegszer kell átöltöztetnem, mivel imádja összekoszolni magát. :)


Gumicsizmát pl. most vettem neki először, mert sokat esik az eső, és imád tócsában ugrálni, a barátaival együtt. Eddig nem volt neki.


Pólóból van 4 játszós, meg 3 utcai, van sok halásznadrágja, kb. 6-7, hosszú, vékony nadrágja 2, úszónadrágja 3 (plusz 2 strandnadrág, ami hosszabb), hosszú pólója 3, baseballsapkája is 3.


Van strandpapucsa (a belebújós, ami most divat), 2 szandálja (egy utcai, egy játszós) és vékony sportcipői, szintén egy utcai, egy játszós. Valamint vászoncipője is, azt mindenhová ráadom, és gépben mosom, ha elkoszolódik.


Ha valamire szükség van, azt megveszem neki, de előre nem szeretek vásárolni, mert akkor sok ruhát úgy nő ki, hogy szinte rá se adom...

2011. máj. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon készülök előre, ami épp kell, folyamatosan vásárolom. Eddig vettem egy-egy szandált, meg átválogattam az unokatesóm gyerekeitől örökölt pólókat, rövidnadrágokat, kis szoknyákat stb., hogy mi lesz jó rájuk idén, illetve hogy mi az, amit a lányom kinőtt ruháiból a fiam is hordhat. Pólókat mindenképp vennem kell, a fiamra max 1-2 szebb darabot, ha olyan helyre mennénk, amúgy neki elég sok összejött. A lányomnak viszont jó ha van kettő, neki mindenképp vásárolnom kell. Rövidnacikkal kihúzza a lányom, mert amit tavaly pelenka fölött viselt, most már anélkül viseli, így szinte mind jó rá (a lányom júli végén lesz hároméves, a fiam pedig augusztusban egyéves). A leányzónak fürdőruha is kell, meg néhány csinos kisruha. Valószínűleg szandálból is kapnak másikat is, mert amit pl. a játszótéren viselnek, az eléggé leharcolt tud lenni egy idő után, kell egy olyan, amibe emberek közé lehet menni. :-)

Nem nagyon tervezek előre, de mindig figyelem a boltokat, akciókat, hogy mikor tudok jó kis cuccokat kifogni.

2011. máj. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!