Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyre több a türelmetlen...

Egyre több a türelmetlen szülő így a nyári szünet végére?

Figyelt kérdés

Akármerre megyünk, mindenhol van pár anyuka, apuka, aki türelmetlenül beszél, illetve kiabál a gyerekkel. Strand stb.

Nálunk a gyerekek is kezdik már az egyre több veszekedést egymással. Itt az ideje, hogy vége legyen a szünetnek?

:)


2011. aug. 26. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
14%
Igen. Én támogatnám a rövidebb nyári szünetet...
2011. aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

én nem tapasztaltam

kedves első:::

én speciel ilyen időben ki sem tudok menni mert azonnal rosszul leszek idén nyáron 13-szor ájultam el pusztán a meleg miatt,hiába iszom sok vizet most is félek mert szeptember elejére is meleget mondanak,a suliba meg nincs légkondi

meg ilyen hőségben lehetetlen tanulni,figyelni,koncentrálni!!!

!!!!!!!!!!!!!14/L

2011. aug. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már egy hét sincs a szünetből! a gyerekek ilyenkor már alig bírnak magukkal-a nagyobb lányom csak ovis korú,és ő már nagyon várja hogy mehessen! Sokszor nem bír már magával,ilyenkor rászól az ember!


Ha apuka anyuka ideges,akkor annak sok oka lehet! Nem feltétlenül az,hogy szeretnék már suliban tudni a gyereket!


Üdv:2gyerkőcös,37hkm

2011. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!