Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi gúnyolódni való van azon,...

Mi gúnyolódni való van azon, hogy egy 6 (vagy akárhány) éves gyerek még soha nem evett McDonaldsban, és nem is áll szándékomban oda vinni?

Figyelt kérdés

Feltettem egy kérdést, amiben adalékként megemlítettem ezt, hogy ne ajánlják a Mekit, mint helyszínt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Ez egyből szemet szúrt, mi ebben a fura? Nem mindenki olyan elvek szerint eteti a gyerekét, ahogy akarja? Én magam sem eszem ilyet, és a gyerekemnek sem adok, de ettől még semmi rosszat nem mondok arra, aki odaviszi a gyerekét. Egyszerűen úgy érzem, mindenbe belekötnek, amit ezen az oldalon kiadok magamból, pedig én sosem oktatok, csak a kérdésre válaszolok, és ezt is várnám el másoktól :(


Különc vagyok?


2011. máj. 11. 15:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%

Ne foglalkozz velük :-)

az én fiam 8,5 éves és mi is mekiellenesek vagyunk :-)

én sem adok neki műanyag mekis kaját :-)

Aki meg ad a gyerekének annak egészségére

2011. máj. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
67%
Örömmel látom, hogy vannak még tudatosan élő emberek! Nagyon helyesnek tartom, hogy nem viszed oda a gyereked. Úgyis eszünk nem kevés műanyag mérget, nem kell ezt még fokozni...
2011. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Mi egyszer vittük a fiunkat mekibe, de csak azért mert nagyon-nagyon éhes voltam és ez volt a legközelebb (úton voltunk)! Én nagyon szeretem, de a gyerekemet nem akarom rászoktatni!
2011. máj. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon helyes, nem is kell vinni! Mi ugyan néha elmegyünk, de kizárólag a csokifagyijuk miatt, mert azt imádjuk :)

De inkább a MCDRive-ból hozzuk, és itthon esszük meg.


Attól én is kivagyok, mikor látom, hogy az amúgy is kövér újgazdag kiskölyök tömi magába a dupla BigMac-et...


Te csinálod jól, nem kell aggódnod! :) (Lásd Jamie Olivier műsorait, ha ismered őket).

2011. máj. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ne értsétek félre, nem virtuális vállveregetést várok ettől a kérdéstől. Csak pipa lettem, hogy míg én nem minősítem senkinek a gyereknevelési elveit, az enyéimet folyton leszólják, pedig a "tudomány" is mellettem áll.


Nem tudom, mit szólnának ezek a válaszolók, ha látnák, hogy én a bulikon chips helyett gyümölcsöt és répát szolgálok fel a gyerekeknek, és azt is egy kezemen meg tudom számolni, hogy kólát hányszor ittak (itthon sosem).


Etesse mindenki azzal a gyerekét, amivel akarja, de miért kell leszólni a másikat?

2011. máj. 11. 15:54
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Én nem gúnyolódom rajtad,különcnek sem tartalak.DE!Én is szeretem-tudom,tele van olyan mindenfélével-bár ritkán eszem csak ott.2 gyerekem van,és nem tiltom a "Mekitől" Őket(a nagy már 19 éves,ettől függetlenül hébe-hóba eszik csak ott,a kicsi 3 éves,1x-2x ettünk ott,ám ha meglátja nem kezd hisztizni,hogy ott akarna enni).Én úgy gondolom,hogy annyi sz*rt megeszünk amúgy is-hacsak nem engedheti meg magának a család,hogy csak bio piacról vásároljon(valóban ellenőrzött termékeket),és extrán jó minőségű ételeket fogyasszon(ami nem csak a piacon szerezhető be,ám igen borsos az ára)-,hogy néha nap(amit nem győzök hangsúlyozni,fentebb írtam is,hogy elvétve van,hogy ott eszünk)betévedjen az ember.Az én véleményem szerint:mindenki úgy csinálja,ahogy azt a legjobbnak tartja,és senkinek nincs joga ezért elítélni a másikat.
2011. máj. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

Az én 2,5 éves lányom ma reggire nyers répát és almakarikákat kért :)) Először meghökkentem rajta, de aztán azt kapott. Hát remélem ő is megtartja ezt a jó szokását.


Chips-et kétszer evett eddig vendégségben, tömte magába. Itthonra nem veszünk (még). Ráér később "elromlani", de mi is tudatosan az egészséges étkezést választjuk inkább.

2011. máj. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
A 16.05-ös vagyok:a kicsi még soha nem ivott Colát,és chipset se evett,mert mi sem szoktunk itthon,ha meg vendégségbe megyünk nem hagyjuk,hogy adjanak Neki.
2011. máj. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
reggire = reggelire
2011. máj. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

Jót mosolyogtam :)


valószínű egy frusztrált anyuka talált meg, ennyi. Bár én is sokszor felhúzom magam ilyeneken. Akárhányszor teszek fel kérdést, valaki tuti beleköt. Én sem értem.... Ja, a válaszaimba is néha, és nem is az akinek válaszolok, hanem egy olyan 3. személy, akihez egyáltalán nem "szóltam".

Na, ne mérgelődj :)

2011. máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!