Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minden esetben megfürdetet/meg...

Minden esetben megfürdetet/megkéred, hogy fürödjön le a gyermeked, ha orvoshoz mentek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Már úgy érted hogy ha pl. beteg akkor ha délután négyre viszem dokihoz mert négytől rendel akkor háromkor megfürdetem-e?


nem.

csak este szokott időben.

2011. máj. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Mindig este fél 8-kor fürdik, orvostól függetlenül. Nem fürdetem meg délelőtt 10-kor azért, mert az orvos vet rá fél pillantást.
2011. máj. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Este fürdik, de ha orvoshoz indulás előtt mondjuk kakilt, vagy izzadt, akkor megfürdetem.
2011. máj. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Csak ha mondjuk kint játszik és valóban koszos, akkor persze lefürdetem, de egyébként nem.
2011. máj. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, ilyesmire gondoltam, tehát amikor nem az állatkerti simogatóból bepottyantok, hanem normál körülmények között.
2011. máj. 12. 11:36
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Volt már rá példa, de akkor az nem tisztasági céllal történt, hanem hűtőfürdő volt :(

És persze a kádból kiszállás után ágynyugalom volt, csak 1-2-3 órára rá mentük dokihoz.

2011. máj. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Csak ha szükséges, az arcát,kezét szoktam megmosni. Mi is este fürdünk.
2011. máj. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Én megfürdetem a két és fél évest minden orvosi vizsgálat előtt. A nyolc évessel mentünk néhány hete ortopédiára, őt is megkértem, hogy fürödjön meg előtte.
2011. máj. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen dokihoz megyünk. Én: ha nődokihoz megyek lezuhanyzok. De pl ha sima háziorvos akkor nem mindig. De a gyerekem aki 1 éves minden este apa fürdeti,csak akkor ha nagyon izzadt vagy valami. Ha sürgős menni akkor pelus csere aztán indulunk:)
2011. máj. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

este a rendes időben.

ezalól kivételt képez ha pl kint homokozik vagy valami és tiszta koszot :))

2011. máj. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!