Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi jut eszetekbe a Rozi...

Mi jut eszetekbe a Rozi (Rozina) névről?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 16:14
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Egy idős néni.
2011. máj. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Én a múltkor láttam a villamoson egy haláli aranyos és vagyány kislányt, Rózának szólította a nagymamája. Ez komoly, és becézheted Rozinak.
2011. máj. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Így hívják a lányomat, csak kíváncsi voltam, kinek mi jut eszébe róla. És olyan is, amilyennek gondoljátok: nagyszájú, talpraesett, vagány másfél éves kiscsaj:)

2011. máj. 12. 18:01
 14/28 szikra veronika ***** válasza:

Szia!


Nálunk a szomszéd kislány Rozina. Egy igazi csajos kis csaj. Kis szöszi kék szemű. Imádom, ha lányom lenne ilyen kis vagány csajszit szerettem volna. És igen is szép név a Rozina. Szóval én adnám a kislányomnak ezt a nevet, ha nem lenne már egy a közelemben.

2011. máj. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
32%
koszos, putris cigány asszony, nagy szoknyában. Mondjuk az én gyerekkoromban csak cigányok kapták ezt a nevet, csak az elmúlt időszakban jött divatba magyarok közt. Úgyhogy az én korosztályomnak fura kicsit.
2011. máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Szia


Rozaliarol egyik ismerosom kislanya aki a nagymama utan kapta a nevet.2 eves kislany.Nagyon cuki egyebkent.

Rozina: volt osztalytasrsam ami nagyon talpraesett nagyszaju csaj es Szulak Andi kislanya.

Roza: egyik ismerosom kislanya.Nagyon szep baba :)


Roza tetszik a legjobban a 3 nev kozul :)

2011. máj. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

"Hallod-e Rozika Te, gyerünk a moziba be..."

Szeretem a régi magyar filmeket :)

2011. máj. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Anyukám jut eszembe róla. Ugyanis őt így hívják.
2011. máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva egy gonosz boszorka jut róla eszembe.
2011. máj. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Nekem a saját lányom jut eszembe, akit Rozinának hívnak.

Nekünk a Rozi tetszett, így is szólítjuk, de nem akartuk se a Rózát, se a Rozáliát, mert az nekünk olyan "nénis". Így lett a Rozina, ami felnőtt korában komolyabban hangzik, de mégsem nyanyás.

Mondjuk mikor le-Rozikázzák, az annyira nem teszik, de hát ez van.


Amúgy nagy dumás, szőke, kék szemű 3 éves csaj.

2011. máj. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!