Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi jut eszetekbe a Rozi...

Mi jut eszetekbe a Rozi (Rozina) névről?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 16:14
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Az előző kérdés ami a Tiéd felett van,Horvátországgal kapcsolatos,így rögtön a Horváth Rozi ugrott be elsőnek...
2011. máj. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Nekem Szulák Andi bájos kislánya jut róla eszembe,negatív kritikám nincsen:)

Gratulálok a névválasztáshoz!

2011. máj. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Csámpás Rozi illetve a pénzügy tanárom, Rózsika néni.


Ne haragudj, tényleg az volt a kérdés, hogy mi jut eszünkbe.


A Rozina viszont tetszik.

2011. máj. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Valami piros pöttyös kötényes trampli, akinek vörös az arca a sok kiabálástól... Bocsi, de nekem egyáltalán nem tetszik. Olyan túl régies és egyáltalán nem szép dallamos hangzású.

Bár mindenképp erős jellemet takaró névről van szó szerintem, de akkor is egy egy negatív ember jut eszembe róla.

A Rozina addig egészen elfogadhatóan hangzott, amíg nem olvastam valaki bejegyzését, hogy az olyan kisebbséginek hat. Amúgy szerintem nem, de azóta nem tudok elvonatkoztatni :)

2011. máj. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Egy tehén jut eszembe.

De úgy hogy Róza, úgy nagyon szép.

2011. máj. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Tehén
2011. máj. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! azok, akiknek tehén jut róla eszébe, (amellett, hogy természetesen szíve joguk, nem félek a kritikáktól és nem is vagyok sértődékeny) találkoztak már Rozi nevű tehénnel? mert én vidéki voltam vagy ezer éve, láttam jó sok tehenet, Riskát, Julcsát, Bimbót, stb., de Rozi nevű tehénnel még nem találkoztam:)
2011. máj. 18. 12:44
 28/28 anonim válasza:
Nem tetszik.
2013. aug. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!