Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vonatra fel lehet vinni a...

Vonatra fel lehet vinni a babakocsit? Van valami külön díja?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
tőlem még sosem kértem semmit,pedig még összecsukni se tudom
2011. máj. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És hogy férsz el? Hova tudod tenni a babakocsit?
2011. máj. 16. 14:33
 3/5 anonim ***** válasza:

ha sokan vannak akkor csak az elejében megállok (nem megyek be az ülésekhez)


ha nincs tömeg,akkor vagy 4-es ülésnél be az ülések közé (igy szembe nem fér senki)

vagy 2-es ülés (ahol szembe van a 2 ülés) és magam elé vagy mellé (igy se szoktam beülni szembe)


van olyan drága a vonatjegy,h ne érdekeljen,h 1 helynél többet elfoglalok:)

2011. máj. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs külön díja:))Azzal a babád közlekedik.Olyan mintha a tolószékestől kérnének kocsi díjat:)
2011. máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs külön díja,sőt családi kedvezménnyel mehetsz, azaz 33%-os kedvezményed lesz. Szólj a jegyvásárlásnál, hogy kisbabával mész.

Nekünk már könnyebb sportkocsi az ülések között úgy fért el, hogy egy kövérebb ember már nem tudott volna elmenni mellette, dehát ha a 4-esben nem volt annyi eszük, hogy azt mondják menjünk oda, vagy cseréljünk helyet (mint máskor volt rá példa - 2-en ültek a 4-esben, így azok a 2-es ülésen is elférnek) akkor nem tudsz mit tenni, max kint hagyod lefékezve a peronon. Bár ha több helyen megáll a vonat, akkor ez necces. Úgyis általában vagy elöl, vagy hátul lehet kényelmesen babakocsival felszállni, így ott már nem nagyon járkálnak, vagy ne nagyon járkáljanak.

2011. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!