Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » SZerintetek fair a reszemrol?

SZerintetek fair a reszemrol?

Figyelt kérdés

Nem reg volt egy vetelesem, amit muvi uton fejeztek be. Egy evvel ezelott volt egy vetelesem is, ami magatol indult meg. Ez a masodik most teljesen megviselt lelkileg, fizikailag. H tovabb tudjak lepni a sajat es kislanyom erdekeben, elhataroztam h hazautazom. De a sogornom most fog szulni, es anyu is kint van velunk. Anyu nem hajlando egyedul utazni, pedig szabad dontese, h marad es utazik kesobb. Viszont mi csak most tudunk menni, mert a ferjemnek igy van szabija. Mindezert megkaptam a fejmosast h milyen vagyok, aki pont ilyen esemeny idejeben utazik. Ti mit gondoltok errol?

Mondjuk engem nem erdekel, mert tudom, ha nem megyek nem fogok lelkileg rendbejonni, es miutan lehet szeretnenk ujra porbalkozni. Csak erdekel h mas hogy latja.


2011. máj. 19. 05:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Most az a baj, hogy nem várod meg, amíg a sógornőd megszül, vagy az a baj, hogy anyukádnak egyedül kell majd utaznia?


Egyébként én vagyok annyira önző, hogy azt csinálnék, amit akarnék, és most a te lelked fontosabb, mint másé, és még a férjednek is most van szabija. Szóval utaznék.

2011. máj. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is utaznék! Szerintem meg lehet érteni az érveidet.
2011. máj. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Eldontottuk h utazunk. megvettuk a jegyeket. anyu ugy dontott jon velunk. a sogornom egy het mulvara van kiirva mi meg ket het mulva utazunk. ahogy irtam ferjem igy van szabin.

ebbol kialakult az utalat es annak ellenere h rengeteget segitettem nekik, megis mi vagyunk a szemetek. ezert erdekelt masok velemnye h ki mit gondol.

2011. jún. 13. 18:10
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1.

És jobban vagy?

2011. jún. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszi a kerdest. Jobban vagyok. az operacio utan elkezdtuk szervezni a haza utat, megallunk itt ott, es varom h kicsit fellelegezhessek a csaladomtol. Ugy is lehet mondani az ut egyfajta menekules a banattol es a csaladomtol is.

Mivel az elmult ket hetben teljesen lefoglalt a szervezkedes meg a munka es a kislanyom, igy nem sok idom maradt gondolkodni, es talan ez az ami segitett atlenditeni a holtponton. Nem mondom h elfelejtettem ami tortent de most ugy erzem kepes vagyok elore nezni es nem hatra.


az ocsemektol meg megkaptuk h mekkora szemetek vagyunk, de mar nem erdekel ennek a kapcsolatnak is mai nappal pontot raktam a vegere. amugy is csalad neven sajnos arrol szolt a kapcsolat hogyan lehet nyereszkedni rajtam 'segitseg' cimszo alatt. eddig azt neztem h csalad meg egyebek, de azt nem fogom turni h bunko alpari stilusban lehordjak a fejemet, ugy h vegre ebbol a kotelekbol is fellelegezhetek. sajnos el kell fogadnunk ha vmi nem mukodik az nem mukodik.

2011. jún. 14. 07:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Most csak a saját és kislányod, férjed lelkével törődj, ezt igazán megérthetnék mások. Jobbulást!!!!!
2011. jún. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Minden normalis esetben igy kellene lenni, de sajnos a csaladom minden csak nem normalis. Anyamtol azt kaptam meg, h nekem nem ugyanolyan erzes az elhalt terhesseg mert mar van egy szep kislanyom. Honnan tudja???? na mindegy ez az en saram es igenis most jott el a pont h a sajat csaladommal torodjek maximalisan ami a kislanyom es a ferjem es a tobbi csaladtagtol megszabadulok egy eletre.
2011. jún. 16. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!