Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Állandó lakcím változtatása?

Állandó lakcím változtatása?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


azt szeretném megtudni,hogy ha a kisfiam állandó lakcíme az enyémmel megegyezö,az apja nélkülem megváltoztathatja azt?vagyis átjelentheti a gyermeket hozzá az én beleegyezésem nélkül?

remélem nem.

köszi a segítséget.


2011. máj. 25. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, mert mindkét szülő aláírása kell a papírra... Ha csak alá nem hamisítja a neved, de az meg okirat hamisítás...
2011. máj. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem mert a gyerek lakcímileg oda megy ahova az anya.Tehát olyat nem lehet h csak a gyereket jelenti át mert a gyerek az anyjával együtt megy.

Azért tudom mert most akartam anyuékhoz bejelenteni a lányom a bölcsi miatt de csak velem együtt lehetett átjelenteni.

2011. máj. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!