Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Strandon szoktátok gyereketeke...

Strandon szoktátok gyereketeket játékból víz alá nyomni, dobálni, alaposan megfürdetni? Milyen játékokat tudtok a medencében?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron pl. láttam, vki úgy megfürdette 13 év körüli kislányát, én a lány helyében összecsináltam volna magam a félelemtől. Az az őrült lány meg élvezte is. úgy látszik néhány gyerek halnak képzeli magát. XD
2011. máj. 26. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
dobálni 2évesen is dobáltuk a gyerekeket, nagyon élvezték. Új variációkat találtak ki, szaltóval, lábánál fogva..... De ezt már én is szerettem kiskoromban, engem is dobáltak. Bugyó a vizben, átúszás a feje fölött, úgy hogy lenyomom magam alá, bukfenc víz alatt, kézenállás...... ti nem csináltátok? Gyerekkén nagyon unalmas csak úszkálni fel/alá
2011. máj. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvan ez gyerektol is fugg. Az enyemek meg tul kicsik ehhez, nem csinalnam. Ha nagyobbak lesznek, akkor majd meglatjuk, hogy egyaltalan erdekli-e oket a dolog. (Fiu mindketto, 2 es fel es masfel evesek.)

Viszont ha kicsit is ugy latod, hogy nem tetszik nekik, akkor nem szabad eroltetni.

Sajat tapasztalat.

En vizparton nottem fel, az egesz nyarunkat a parton toltottuk es a testvereim (joval idosebbek voltak) viccesnek talaltak, ha ugy jatszanak velem a vizben, ahogy te leirtad. Ezzel kb azt ertek el, hogy rettegek a viztol, ha barki a kozelemben volt, akkor be sem mentem, imadok csak siman furdeni es lubickolni egyedul, viszont rettegek attol, ha valaki a kozelemben van, felek, hogy poenbol lenyomnak a viz ala, vagy bedobnak, hasonlok. Max a ferjem es a gyermekeim lehetnek mellettem kozvetlenul, de ha tomegnyomor van es nem talalok ures reszt a vizben (mindegy, hogy medences, csak sem), akkor be sem megyek.

2011. máj. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiaim nagyon szeretik,és kb 5 éves koruk óta merik megcsinálni,h rákapaszkodnak valamelyikünk hátára,nagy levegőt vesznek,és a víz alatt úszunk velük-pontosabban utaznak rajtunk kapaszkodva.:)
2011. máj. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb gyerek szereti ezt. Az unokatesóm 7 éves lányát dobálta egyszer a pároma balatonba, a kiscsaj nagyon imádta,sokat nevettek,pedig előtte nem is ismerte a páromat. Két éves gyereket mondjuk én nem nyomkodnék le a viz alá,meg nem is igen dobálnék be a vizbe,mert szerintem neki nem tetszene.
2011. máj. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat.

egy távoli ismerős mesélte h ovis unokatestvéreivel játszotta h lábuknál fogva fejjel lefelé mártogatta őket a vízbe. de lehet csak meg akart vezetni, nem hiszek neki XD lehet ez? azt mondta vele is játszották és nagyon élvezte. hát nem tudom XD

2011. máj. 26. 13:53
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Persz,az enyémek is szerették.Sőt a repülőzést is úgy, hogy minden körben egyszer a vízbecsapódtak.

Nekem ez természetes, szinte vízben nőttem fel, a gyerekeim is 3 hónapos koruktól úsznak.

2011. máj. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
13:56 mármint a fejjel lefelé vízbe mártogatásra érted h szerették?
2011. máj. 26. 14:35
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem apukám azt csinálta amikor kicsi voltam, hogy négykézlábra állt a vízben, én meg a hátára ültem, mentünk mentünk egy darabig, aztán hirtelen felállt én meg hatalmas csapkodás közepette beleestem a vízbe :D Ezt imádtam :D A fiammal egyelőre nem csinálom, mert még nem igazán meri bedugni a fejét a víz alá, nem tudja még visszatartani a lélegzetét, legalább is tavaly még nem tudta. Talán idén már meg tudom rá tanítani.
2011. máj. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!