Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen fajta babakocsit...

Milyen fajta babakocsit javasoltok es hol vasaroljak Pesten?

Figyelt kérdés

40-50ezerFt-ot tudunk legtobb kiadni erte.Fontos legyen, hogy ujszulott kortol nagykoraig lehessen hasznalni es osszecsukhato legyen.

Az is jo lenne ha lenne hozza hordozo is,ami autoba teheto.De ha nincs az sem gond!

Koszonom szepen elore is!


2010. júl. 1. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én két babakocsit javaslok: az egyik egy nagy és kényelmes, nem bolygosíthatóak a kerekei, de a rossz utakon is kényelmesen tudsz vele közlekedni, és 100%, hogy nem fogja kinőni a babád: [link]

Tehát a Raf-Pol-t ajánlom Neked!

Itt tudod olcsón beszerezni: [link]


Második kocsinak (ezt akkortól használja majd a kicsid, ha már tud ülni) egy kb. 10.000Ft-ért beszerezhető ernyőre csukhatót javaslok. Ebből nagyon nagy a választék, szintén itt ajánlom Neked, hogy beszerezd: [link]


A kettő ki fog jönni 50.000Ft-ból:)

2010. júl. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi szepen, tenyleg nagyon szepek es ugy latom hasznosak is.
2010. júl. 2. 11:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a BIPPA Kft honlapján,a babaholmiolcson.hu oldalon találtam meg a megfelelőt,elég jó áraik vannak és házhoz is szállítják.Jó böngészést és boldog babavárást!:)
2010. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!