Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Babyjane81 kérdése:

Mi a véleményetek arról, hogy az anyós arcon puszilta 10 perccel születése után a lányomat, mikor a férjem kivitte megmutatni? Még magzatmázas volt!

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 16:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
És? Mi a gond vele?
2011. máj. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Az anyósod, nagyon örül a kis unokának. Biztosan büszke rá, hogy az elsők között üdvözölhette. Gratulálok a picihez!
2011. máj. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
semmi. az én fiamat is megpuszilta mindkét nagymama.ő is magzatmázas volt, azt nem mossák le róla. nem cukorból van egy kisbaba, nem lesz semmi baja. nekem jólesett, hogy ennyire szereteik és szerintem fontos, hogy az első pillanattól kezdve szoros kapcsolata legyen a családjával.
2011. máj. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
61%
Én nem örülnék neki, félteném a picit. Az arcra és a kézre nem illik még ilyenkor látogatóknak puszit adni, véleményem szerint. Nálunk nem puszilgatta az arcát a nagymama 10 perccel a születése után, mégis remek, és szoros kapcsolat alakult ki közöttük. Ezt a kapcsolatot más módon alakította ki a nagyi, nap mint nap látogattak minket, főztek ránk, rendszeres vendégek nálunk, és mi is náluk.
2011. máj. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
én is viszolygok ettől, de egyet értek az első hozzászólókkal: biztosan nagyon örült, hogy elsőként "üdvözölhette" a kisunokáját!
2011. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%

Az elso dolog ami eszembe jut errol az az, hogy lesz meg neked jo sok problemad a gyermeked miatt anyosoddal. Es nem feltetlenul anyosod lesz mindig a ludas.

Nem hiszem, hogy ezzel egyaltalan egy percig is foglalkozni kellett volna.

Es mar most szolj neki, hogy jobb, ha nem vesz neki soha ajandekot, ruhat, nem vigyaz ra sohasem, mert ugy is minden gagyi lesz, rossz minosegu es mindig mindent rosszul fog csinalni, szoval ha valamit visz akkor az lesz a baj, ha semmit sem ad, akkor az lesz a baj es csoda, hogy a ferjed tulelte, hogy az o fianak szuletett.

De nagyon bizom benne, hogy csak elso ranezesre tunik ilyesminek a felfogasod es egyebkent egyaltalan nem ilyen vagy.

Es nem, nem vagyok anyos, nem azert vedem. Nem vedem, csak nem szimpatikus ha valaki tulzasba esik. Az a gyermek nem csak a tied, hanem a ferjede is, az o anyja puszilta meg, nem a satan. Ha a ferjed megengedte, akkor megengedte. Ennyi.

2011. máj. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
Hogy mi a véleményem? Az, hogyha a te anyád tette volna ezt, fel se veszed. Dehát az anyósba ott kell belekötni, ahol lehet, igaz?
2011. máj. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%

Utolsóval egyetértek. Ez tipikus példája annak,hogy tökmindegy mit csinál az rossz. Ha nem nyúlt volna hozzá,akkor meg az lenne a bajod.

Egyébként ha elfogadsz egy tanácsot,a gyerekedet nem kell a rokonaitól elszeparálva nevelni,és semmi baja nem lesz ha megpuszilja a nagymamája!

2011. máj. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
Örült az unokájának.
2011. máj. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
Irígyled tőle?! Engem abszolút nem zavarna egyébként. Nem vagyok egy fertőtlenítőmániás anyuka, nem gondolnám, hogy ettől a puszitól komoly fertőzést kapna a kicsi, vagy veszélybe sodorná....Tényleg jó sok problémád lesz még neked az anyósoddal.
2011. máj. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!