Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megtartanátok a harmadik...

Megtartanátok a harmadik babátokat vagy sem?

Figyelt kérdés
érveket kérek.
2011. máj. 29. 21:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Qrva szar helyzetben vagyunk, pici a lakás (35nm) és így is 4-en élünk benne de megtartanánk. Miért??? Mert nem ölök embert. Egyszerűen hiszem azt hogy ez ugyanúgy egy élet elvétele, félnék attól, hogy soha nem tudnék magammal elszámolni, hogy ha bármi rossz történne örökké ott lenne, ogy ez büntetés amiért hagytam megölni. Valamint még egy ok, hogy láttam videót abortuszról és kikészít(ett) a dolog. Ezért.
2011. máj. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Ott a pont az első válaszolónál. Totál ugyanígy érzek. Sőt, továbbmegyek: aki nem tudja elfogadni, hogy a szeretkezésből akár védekezés mellett is foganhat egy kisbaba, az ne szexeljen! Aki szeretkezik, annak számolnia kell a következményekkel - márpedig ez a "következmény" él, érez, EMBER!!!!!
2011. máj. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem tartanám meg. Már két gyerekkel is parázok, hogy lesz-e erőnk, kitartásunk, anyagi hátterünk a felnevelésükhöz. Nem érdekel, ha emiatt gyerekgyilkosnak tartanak, és a már meglévő kettőre is gondolok.
2011. máj. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 kisnita ***** válasza:
70%

Ha a 8. lenne akkor is megtartanám. Nem akarok babát (már van egy fiam) de ha valamilyen csoda folytán mégis teherbe esnék szeretettel várnám. Mégis mit tudnék mást csinálni??? Egy kutyát nem tudnék megöletni, nem hogy a saját gyerekemet!

Az abortuszos videókat én is láttam. Nézd meg és nem lesz kérdés. (Néma sikoly)

2011. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Persze,nem ölök embert még ha embrio akkor sem.+abortuszról láttam képeket.Nincs az a pénz.
2011. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

A 2.babámat várom és 7napom van a kiírt időpontig,valószínű,hogy ez IS az oka annak,hogy zokogtam,amikor megnéztem ezt a két videót:

http://www.youtube.com/watch?v=5xU2jqDD6oA&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=t_3COaK2_V0

Ha rólad van szó,remélem a helyes döntést hozod...

2011. máj. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

IGEN!! Nekünk is már 2 pici gyerekünk van :)

Érvek:

- ő már egy élet, nagy ajándék

- szuper, ha a gyerekek nagy családban nőhetnek fel, sokat játszhatnak együtt, megtanulnak megosztani és közösségben élni

- nem lehetünk annyira rossz anyagi helyzetben, hha már van 2 előző, akkor ne jusson neki ennivaló vagy ruha/cipő/ágy

- honnan tudjam, h mi lesz 18-20 év múlva, amikor majd nagyok lesznek, lehet hogy jó anyagi helyzetben leszünk és akár 5 gyereket is útnak engedhetnénk, de az is lehet, hogy a meglévőeknek is maguknak kell mindent megteremteni, mert mi nem tudjuk megadni.

Hülyeségnek tartom azt a hozzáállást, hogy inkább a meglévőeknek akarok megadni mindent. A leges-legfontosabb sztem a közösség és család megadása egy gyereknek, és megtanítani boldognak lenni.

2011. máj. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2011. máj. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
anyukáméknak nem volt tervben a 3. baba de még is itt vagyok mert azt mondták ha már ennyire meg akartam foganni annak van oka :)és mondta is anyukám nem is egyszer hogy milyen jó döntést hozott nem is tudja mi lett volna vele ha én nem születtem volna meg.teszem hozzá apukám 6 és fél éve meg halt. én most vagyok 18 éves.
2011. máj. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

2 gyerekem van,1 hónapja kezdtem el újra dolgozni,így nem tartanám meg:(!

2011. máj. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!