Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 18hónapos babátokat ringatjáto...

18hónapos babátokat ringatjátok még hogy elaludjon?

Figyelt kérdés
Mi még nem tudtunk leszokni róla.Hiába teszem be az ágyába,kipróbáltunk mindent de csak nem akar egyedül elszunyálni.
2011. aug. 16. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
9 hós koráig ringattam azóta nem . Ringatva már nem alszik el, az elején ő is volt, h akár 1 órán keresztül is sírt, de torka szakadtából. A szívem majd meg szakadt, de muszály volt így csinálni, mert egyébként nem aludt volna. Ez kb. 1-2 hétig tartott, de folyamatosan csökkent a sírásos idő, mostmár általában nem is sír, ha lerakom. 19 hós
2011. aug. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olyan 15 hónapos korában leszoktattuk, több okból is. Mondjuk nem ringatni kellett, hanem Apa vagy én ültem a pihenőszékben, Ő pedig mellkasunkon elaludt. Nekem akkor már kezdett elég nagy pocakom lenni a 2. babánkkal, kényelmetlen volt. Aztán jött egy időszak, hogy hiába aludt el, ha betettük a kiságyba felébredt, sírt, egyszerűen nem lehetett vele mit kezdeni. Így eljutottunk odáig, hogy vettünk neki "rendes" ágyat. Azóta nem kell altatni, alszik mint a bunda!!! Most 18 hónapos, ágy+leesésgátló, kicsit leülök mellé, ének, simogatás, vagy csak egy kis mese és alszik is :)
2011. aug. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon sír ha ágyba rakom,pont ellenkezöleg!Nekikezd nevetgélni,magyaráz babanyelven,és tök boldog:)volt hogy éjjel negyed 1ig elmókázott,aztán felvettem és 2perc alatt aludt :o
2011. aug. 16. 13:39
 4/9 A kérdező kommentje:
Mi is gondoltunk már a rendes ágyban alvásra,de ö még éjjel is aktív néha és a leesésgátlók meg olyan rövidek, mi van ha "kikerüli" !?
2011. aug. 16. 13:44
 5/9 anonim ***** válasza:

Kb 1,5 éves volt, amikor leszoktattam a ringatásról, mert már akkora volt a hasam a kistesóval, hogy nem fért el a nagytesó rendesen.

Így átszoktunk arra, hogy egymás mellé befeküdtünk az ágyba (nagy franciaágyra), és ott együtt elaludtunk.

2011. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

13.56-os vagyok

Az elején mi is jártunk úgy, hogy nem is számítottunk rá és kislányunk ott állt előttünk, mert lemászott a leesésgátló mellett. Hát nem tudom, a miénk pont jó: kiesni/leesni nem tud, de ha akar, le tud mászni. Ez pl vasárnap reggelente isteni, mert nem kiabál fel, ébreszt fel, hanem kimászik, átjön hozzánk, bebújik kicsit közénk és mehet tovább az alvás :) De volt, hogy reggel arra ébredtem, hogy ott játszik mellettem. Éjszak azt hiszem, eddig csak kétszer mászott le, mindkétszer inni kért.

Nálunk nagyon bejött :)

2011. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

bocsi az off-ért, de most megnyugodtam:)

10 hónapos a fiam, ringatva alszik el, nagyon könnyen.

Eddig azt gondoltam én vagyok az egyetlen, aki ilyen nagy babát ringat még(közel 10 kg),de megnyugodtam, hogy nem:))

2011. aug. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát mi sem vagyunk túl könnyüek 13,5kg és 86cm.Jól lelóg az ölemböl:)De remélem elöbb utóbb egyedül is elalszik majd.Ha kamasz lesz biztos nem én fogom már elringatni:))
2011. aug. 16. 16:06
 9/9 anonim ***** válasza:
18 hós a kisfiam, este melléfekszem a nagyágyon és így alszik el, majd egy éve. Ő kézben aludt el sokáig, nappal még mindig. Először ölben próbáltam este, majd melléfeküdtem, pár alkalom után már nem reklamált. De fél óra szinte mindig. Nappal eddig csak 1-szer sikerült így. Próba szerencse. Nálunk a nappaliban van az ágya, így egyszerűbb.
2011. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!