Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az, hogy valaki nagyon fájdalm...

Az, hogy valaki nagyon fájdalmasan menstruál (hasfájás, fejfájás, rosszullétek), az befolyásol valamit majd a vajúdásnál?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt,hogy mivel a menstruációnál megszokta a fájdalmat,jobb lesz -e,kevésbé fog e fájni,mint annak aki addig fájdalommentesen intézte havi ügyeit.


Köszi a választ!


2011. júl. 30. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. júl. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Menstruációnál sokszor az ágyból sem tudtam felkelni, volt olyan, hogy az első 2 nap betegállomány volt!!! Töménytelen mennyiségű gyógyszer, szenvedés. Ennek ellenére a szülés is borzasztóan fájt, szenvedtem rendesen. Pedig reménykedtem.
2011. júl. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi jelentősége van, hogy már a tényleg nagyon erős fájás az elviselhetetlen. Este 22-től éreztem fájásokat és olyan dél körül érte el a menstruációs fájdalom szintet. Este 18 körül kaptam EDA-t, akkor már jól jött :)) Szerintem akinek nincs menstruációs görcse, már hamarabb megérzi, jobban szenved, hosszabb ideig vajúdik, mert én olyan dél körültől számolom, mert onnantól fájt már igazán.
2011. júl. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem ugy mukodik, hogy most vissza lehet kapni, amit az elet elvett toled, mert szenvedsz a menstruacioval. Amikor szultem, volt ott egy holgy, aki mondta, hogy o azt hitte, hogy nem eli tul a szulest, mert menstruacio alatt sosem volt semmi fajdalma. Neki nem volt semmilyen osszehasonlitasi alapja, sokkent erte az a fajdalom gondolom. Mert amikor elkezdodik a vajudas, az olyan, mint a menstruacios fajas, valoban, de ettol meg mindenkinek faj es nincs egyenes arany a menstruacios fajdalom nagysaga meg a vajudas alatti fajdalom kozott. Minden ember nagyon egyeni. Van, aki konnyebben szul. Nekem nagyon fajt a vajudas is meg regebben a menstruacio is. Szules utan a menstruacios fajdalmam enyhult, kb. 1 evig a szules utan nem is nagyon volt fajdalmam, de mar visszajott, de jobb valamivel, mint terhesseg elott. Olyanokrol is hallottam, akiknek meg rosszabb lett, regen enyhe fajasuk volt, szules utan erosebb. Ezt sajnos nem lehet kiszamitani.
2011. júl. 31. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Iszonyú fájdalmaim szoktak lenni menstr. alatt, az ügyeleten kötöttem már nem egyszer ki görcsoldó injekcióért.Azájulás szokott kerülgetni, szinte semmit sem tudtam csinálni a fekvésen kívül az első két napban. Na, a vajúdás százszor!) jobban fájt.
2011. júl. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2011. júl. 31. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!