Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Viszonylag fiatal anyukák!...

Viszonylag fiatal anyukák! Rátok nem szoktak furcsán nézni az utcán, rendelőben? Esetleg beszólások?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, 1 éves a babám. Van férjem, lakásunk, autónk, az anyagiak rendezettek. A koromnál fiatalabbnak nézek ki, ezt elismerem...de néha olyan furán néznek rám, mintha 15 éves leányanya lennék...egyszer hallottam, hogy suttogják a hátam mögött, hogy minek gyereknek gyerek...?! Elég érdekes, néha már kellemetlenül érzem magam, pedig tudom, hogy nem kellene.... veletek volt ilyen?
2011. máj. 31. 13:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 26 évesen szültem, sajnos nagyon alacsony vagyok, és nem igazá sminkelem magam, ezért mindenki tininek néz.

Régebben dohányoztam, mindig megkérdezték, hány éves vagyok...

Ma is, kenguruban volt a kicsi, a zöldségesnél egy néni beszólt: Pici gyerek! Hisz még a mami is gyerek...

Mondom, nem, csak a látszat!

Hú, ezért nem szeretek laposat hordani, smink nélkül...

A játszótéren is mindig megbámulnak!

Off:

Lanfear, te Kistarcsai vagy, ugye? Nem tudlak beazonosítani, pedig tuti láttalak már!

2011. máj. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Off:

Igen:) *****

hátha így be tudsz lőni:)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én még csak 18vagyok, ráadásul 2évet simán letagadhatnék. Még nem voltam dokinál, de már előre félek...
2011. máj. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
21 vagyok,5hetes kisfiú anyukája,kb16nak szoktak nézni,kaptam már megjegyzéseket,néztek már rám lekezelően,és nézték a fiamat az öcsémnek,nem foglalkozom velük az ő bajuk,meg irigyek is sztem,a rendelőbe a múltkor dicsérgették a fiam,hogy milyen szép mennyi haja van az egyik anyuka erre rosszindulatúan rám nézett és elsétált mellettem közben jól meglökött
2011. máj. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
24 vagyok, egy 3 éves és egy 2 hónapos fiú anyukája. Engem rendszeresen néznek babysitternek...
2011. máj. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szia


25.5 evesen szultem jovo honapban (junius) leszek 27.Telen leszolitottak, hogy adakozzunk a gyerekkorhaznak es azt hitte a pasi, hogy meg en is kiskoru vagyok (nem felerertettem).

Mondta, hogy ugy is oda jarunk (baratnommel voltam).Mondtam, hogy persze oda visszuk a gyerekeket, erre a srac, de, hogy en is oda tartozom meg nem??

Baratnom nagyon nevetett rajta.....

2011. máj. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nálunk egyszer bekopogott egy adománygyűjtő nőci, és megkérdezte, hogy a szüleim itthon vannak-e :) Hát mondom a férjemmel és a kislányommal élünk, azt hittem leesik az álla :D! Nem tudom hány évesnek nézhetett...
2011. máj. 31. 19:25
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

En 22 eves vagyok es 2 eves a fiam.

Engem is kb 18 -nak szoktak nezni.

Kaptam mar en is megjegyzeseket.Engem is mindig babysitternek neznek :) Most akarunk lassan tesot a fiunknak. Meg a nogyogyaszom is probal rola lebeszelni mert hat minek ilyen fiatalon foleg masodik.

Pedig jo anyagi korulmenyek kozt elunk, egezsegileg is rendbe vagyok. Most a fiam mellett vigyazok egy 2 eves kiscsajra is, megy az is, nincs semmi gond.

Nekem se tetszik ez a "az a normalis ha vki 30 folott szul". Szerintem meg mindenki dontse el maga,hogy mikor kesz ra. Ennyi :)

2011. jún. 1. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

szia,


óóó hát ez nagyon ismerős :) nálunk ez a sláger ment: "hallottad, hogy a gyerekeknek gyerekük lesz????" :D 23 voltam, a férjem 30...:) együtt éltünk, saját lakás, autó, munkahely, biztos anyagi háttér, egy lánykérés és Mi babát akartunk!! és Mi voltunk a legboldogabbak a világon, amikor az első próbálkozós hónap végén + lett a teszt!! 26 éves leszek, a fiunk 2,5, IMÁDOM!! :) sosem csinálnám másképp!! na igen, amikor mentem a terhesség alatti vizsgálatokra, CTG-re, vérvételekre voltak érdekes pillantások, de sosem érdekelt!! csak az, hogy megadta a jó Isten, hogy gyermekünk lehessen!!!! és egészséges :) a társaságunkban én vagyok a legfiatalabb, mindenki 28-32 között van, még senkinek sincs tervben sem... hát érdekes. imádok "fiatal" anyuka lenni, élvezem mindennél jobban :)


Ági

2011. jún. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!