Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondolsz, ha látsz egy...

Mit gondolsz, ha látsz egy (viszonylag) fiatal anyukát három pici gyerekkel?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok. Van egy 34 hónapos lányom, egy 20 hónapos fiam és egy lassan 2 hónapos pici lányom. Egyszerűen elegem van az emberekből. Mikor várandós voltam jobban szerettem eltakarni a hasam, mert ha meglátták, komolyan mondom elszámoltattak vele, hogy miért, hogy lehet ez? Most meg úgy viselkednek velünk, mint ha a Marsról jöttünk volna. Vagy lenézőek az emberek, vagy szánakozóak, pedig én egyikből sem kérek. Miért nem lehet egész egyszerűen normálisan hozzánk állni. Sok mindentől tartottam, mikor kiderült, hogy megfogant a harmadik gyerekem, de ez fel sem merült bennem.
2011. jún. 3. 13:55
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nagyon sok olyan fiatal anyuka van mint te.Én 25 vagyok és a második babámat várom és nagyon remélem 28-ig még egyet én is szülők.Én nem szeretnék 40 éves koromban szülni mondjon bárki bármit.És hogy mit szolok hozzá...hát megemelem a kalapom előtte hogy beválalt 3 gyereket ilyen korban.
2011. jún. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos a legtöbb ember ilyen , ne foglalkozz velük , ha boldog vagy a gyerekeiddel (márpedig miért ne lennél az), nem számít semmi és senki más. Engedd el a füled mellett a megjegyzéseket vagy vágj vissza , ha nem birod magadban tartani. Én is láttam az embereken a rosszindulatot , hallottam hogy összesúgtak a hátam mögött , eleinte még rosszul esett , de megtanultam nem foglalkozni vele.

5 gyermekes anyuka vagyok , a gyerekek kis korkülönbséggel születtek nálunk is , ugyhogy tudnék mesélni a rosszindulatú emberek szúrkálódásairól.

2011. jún. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
90%
25 vok, és most várom a harmadikat. 2 fiú után szerettem volna egy kislányt, és bár későbbre terveztük, összejött. Nálunk is lesz "harc" hogy miért, de nem érdekel, mi nagyon várjuk.
2011. jún. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen jól csinálod.

Én 31 vagyok, 2 picim van, lesz majd még egy, nem is olyan sokára.

Engem is hülyének néznek, hogy szeretnék 3. babát, de nem a korom miatt, hanem csak úgy.

2011. jún. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

Marhák. Barmok.


Én most várom a harmadikat, és sokszor látom a lesajnáló tekinteteket, egyszerűen nem normálisak a népek. Mindig is irigyeltem azokat, akik több gyereket vállalnak, főként kisebb korkülönbséggel (erről is megoszlanak persze a vélemények, de én saját magam tapasztaltam, hogy a nagy korkülönbség miatt soha nem lesz a gyerekek kapcsolata igazi testvéri).

2011. jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
91%

Ne foglalkozz a parasztokkal! A kérdésedre a válaszom én meg tök aranyosnak tartom amikor meglátok egy fiatal anyukát a gyerekeivel, sőt már néha azon jár az agyam hogy a barátnőmenk is csinálok egy gyereket :D De ez csak ilyen hirtelen jött gondolat.

19/férfi

2011. jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
82%
Anyukámnak 26 évesen már hárman voltunk.Én ebben nem látok semmi furát,sőt,én is ilyen fiatalon szerettem volna szülni,de az élet máshogy hozta.Sajnos manapság az a trend,hogy legyen karrier,lakás,meg kocsi,meg minden,és majd 35 évesen szülünk,ami meg szerintem nem jó.Arról nem beszélve,hogy kevesen vállalnak 1-nél több gyermeket.Én úgy gondolom,hogy emiatt nézhetnek "csodabogárnak",de a magam részéről nagyon irigyellek:)
2011. jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
25%

Ne lennék a helyében.

1. 28 évesen nagyon fiatalnak éé éretlennek tartottam magam,a kkor születet afiam ő sem volt tervezett baba.-))

2 a kis korkülönbség engem riaszt,

3. soha nem akartm 3 gyereket, nem tudom miért.

Pedig mi 3-an vagyunk tetvérek.



A te helyedben meg főleg nem, 3 ilyen pici gyerek..

nekem a kicsi 27 hós lesz, de a nagy mellett bőven elég.

2011. jún. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
76%

Pedig semmi rossz nincs ebben. Az emberek igazán törödhetnének már a saját dolgaikkal!!!

Anyósom 24 évesen 3 gyerekes családanya volt, most 42 évesen nagymama.

Na és? Ne is törödj senkivel, legyél boldog a picikkel!:)

2011. jún. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
39%

előző

Én meg kimondottan örülök annak, hogy így 39 évesen még nem nagy nagy gyrekeim vanna, valahogy fiatalítanak.

Soha senki enm hiszi el, hogy ennyi éves vagyok.

Már a 11 éves fiammal is időnként nehéz, talán mert agyiilag én is későb érek, ha most 15-16 éve a kamsszal kellene küzdneem, hát nem tudom.

Amikor anyósomat megismertem (jövő hónapban lesz 20 éve), annyi idős volt, mint most mint én, egy 18 és egy 13 éves gyerekkel és valahogy olyan másnak tűnt, sokkal idősebbnek lélekben.

2011. jún. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!