Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha trendi, fiatal, csinos,...

Ha trendi, fiatal, csinos, tehetős, gazdag csajszi lennél, melyik Budapesti felkapott viszonylag új építésű lakóparkban vennél lakást?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 16:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyire esik bele a lakópark kategóriába, de a Boráros tér és a Nemzeti színház között vannak. Most nézem, Lechner Ödön fasor a neve, ott mostanában épültek új házak. Természetesen mindenképpen olyan lakást vennék, aminek dunai panorámája van, az szerintem megunhatatlan, ráadásul ha később el akarod adni, a panoráma mindenképp értéknövelő tulajdonság, szóval beruházásnak sem utolsó.
2011. okt. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hűűha, ez ám a mondatszerkesztés, most olvasom, mit produkáltam. :D
2011. okt. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
76%
Sehol. Elmennék vidékre.
2011. okt. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Értem mit akartál írni :D


Corvin köz milyen?

2011. okt. 13. 16:36
 5/15 anonim ***** válasza:

A Boráros téren azokat nem csak mostanában építik. Sőt mostanában inkább áll az építkezés évek óta. Naponta kétszer járok arra.

Azokat a házak, amik már készen vannak, jó 7-8 éve építették. Tudom, mert velük pont szembe jártam egyetemre és akkor is mindig arra jártam el a hévvel.

Amúgy most nem tudom mennyiért adnak ott egy lakást, de már akkor is valami horror ára volt. Ott egy 40nm-es lakásért kapsz Budapesten átlagos helyen egy átlagos családi házat, bőven.

Szóval ott szerintem csak akkor vegyél, ha száz milliók vannak a bankszámládon.

Nekem egyébként van ilyen csajszi ismerősöm. Ő pár éve a XIII. kerületben, a metróhoz közel, a Vizafogó környékén vett egy új építésű lakást. Nem rossz a ház és a lakás se és szerintem az ára is elfogadható volt.

2011. okt. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha elbírnám viselni a Belvárost akkor a Corvin sétányon vettünk volna lakást:)

De nem:):):),így kijöttünk Újpestre,és nem bántunk meg:)Így mindennap az erkélyen reggelizünk/vacsoráznuk,hatalmas fák vannak a ház előtt,és nem mérgelődünk a szomszédok miatt:)Ez nekem napi plussz negyed óra kocsi utat megér a munkahelyemig:)

2011. okt. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Corvin köz is jó lehet, csak szerintem az nagyon benn van a városban, és bármilyen szuper a lakásod, ha az Üllői út bűze árad be, az nem jó.

Ami még eszembe jutott, az a Marina part, csak az kicsit messzebb van, de szintén szép környék.

2011. okt. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%

a Corvin köztől 5 méterre meg ott van a putri. nem csak a lakást kell nézni, hanem a környéket is.


mondjuk nem muszáj lakóparkban trendiskedni, szerintem egy Bem rakparti Parlamentre panorámás lakás nagyobb eresztés. és még Budán is van.

Pestre tuti nem költöznék, akármilyen csillivilli lakóparkban is van a lakás...


egyébként ha nem csak a műkörmeiddel foglalkoznál, hanem városszociológiával is, akkor tudhatnád, hogy mi a lakópark pontos meghatározása. a Corvin negyed pont nem az.

2011. okt. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Helikopter lakópark 17 ker
2011. okt. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

És még egyszer sem történt meg a gyakorikérdések.hu-n, hogy a beszélgetésben eltértek a kérdéstől,ugye? :)


Köszönöm a válaszokat. Biztos vagyok benne, hogy nehéz lesz családi házból lakásba menni, de azt hiszem ezekben az években kell kipróbálni dolgokat, hogy tudjam később mit szeretnék. Még1x köszi.

2011. okt. 14. 06:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!