Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bevállalnátok a babát?

Bevállalnátok a babát?

Figyelt kérdés
22 éves lány, 28 éves fiú. Albérletben élünk, több, mint másfél éve és 4éves a kapcsolatunk. A párom havi 160-200ezer forint körül hoz haza, én sajnos csak 60-70ezer forint körül. A kapcsolatunk szuper és nagyon vágyunk már egy babára. Szerintetek?
2011. máj. 31. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
igen. stabil kapcsolat legyen. az anyagiak nem lesznek jobbak, de ebből ki lehet jönni. ha nincs egyéb terv közösen (utazás, bulizás), akkor igen.
2011. máj. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, miért ne?! :) Sok sikert!
2011. máj. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én bevállalnám ilyen helyzettel.
2011. máj. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha vagytok a babara es ugy erzed, hogy a kapcsolatodban minden jo es babaerettek vagytok, akkor vallald be.

Nekem az volt a fontos, hogy:

- a kapcsolatunk 110%-os legyen, de legyen semmi de, vagy ha, vagy olyant, hogy majd ugyis valtozik. Marmint a parommal kapcsolatban es neki sem velem kapcsolatban. Elotte volt eleg sok kapcsolatom/partnerem, neki is, tudtuk mar, hogy mit szeretnenk

- legyen az otthonunk stabil es babanak valo, mindegy, hogy az alberlet. Ha tudjuk fizetni, akkor remek.

- legyen munkaviszonyom es a paromnak is, meghozza stabil, illetve a valtas lehetosege is biztos legyen, ne kelljen azon izgulni, hogyha barmi miatt masik munka kellene, akkor nem kapnank 1 honapon belul valamilyet.


Amikor ez igy egyben volt, akkor babat vallaltunk, meghozza kettot is egymas utan, egyaltalan nem bantuk meg azota sem.

2011. máj. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ekkora összegből sokan élnek meg 2-3 gyerekkel úgy,hogy albérletet vagy hitelt kell fizetniük.

Ha a kapcsolatotok jó,akkor vállaljátok.

2011. máj. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal...de...valahogy nekem mégis kétségeim vannak. Ha jól értem, a barátnőd 18 éves volt, mikor megismerkedtetek. Én csak magamból indulok ki. Én 19 éves voltam, mikor megismertem az exemet. 9 év után azért szakítottunk, mert úgy éreztem, hogy nem éltem ki magam, és egyáltalán...teljesen más egyéniségekké fejlődtünk egymás mellett. Ezzel csak azt akarom mondani, ha részedről ez nincs is így, hiszen már 28 éves vagy, de a lány biztosan megtalálta az igazit? Reméljük igen, és ha valóban minden kerek, akkor sok sikert kívánok a babához.:)
2011. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen! Sok boldogságot!
2011. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hajrá!!!!!
2011. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én vagyok a lány :)

Volt már egy több éves kapcsolatom a mostani párom előtt és két-három "rövidebb" is. Soha senkit nem tudnék úgy szeretni, mint Őt! :) Ez nem is kérdés. Nem vagyunk azok a nagyon bulizós alkatok, inkább kirándulós, utazgatós, jövős-menős. De ezt nem veti vissza egy gyerek. Sőt! Mikor már nagyobb a gyerkőc, még nagyobb móka együtt menni az állatkertbe! :)

2011. máj. 31. 21:45
 10/12 anonim ***** válasza:
Gondolom nekem szántad a választ, hiszen én írtam a fenntartásaimról:) Ha így érzed, ha ennyire éretten látod a dolgokat, akkor semmi kétségem afelől, hogy megért a kapcsolatotok arra, hogy babát vállaljatok.:) Sok sikert és további boldogságot Nektek!
2011. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!