Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olvassátok/nézitek az 56...

Olvassátok/nézitek az 56 pizsama c. blogot ill. a feltöltött videókat? Szerintem nagyon érdekes. Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné: az alapkoncepció az, hogy a készítő próbálja körbejárni a kevés gyerek vs. sok gyerek témát, és ennek jegyében mindig más családról tesz közzé egy néhány perces videót, amelyben a szülő meséli el, milyen az élet annyi gyerekkel, amennyi neki van, és miért alakult így, miben más stb.


Az egyes videókban a gyerekek száma egyre csökken, van 11, 9, 8, 7, 6, 5, 4 és 3 gyerekes családokról is videó, a sorozatból még hátravan a 2 és 1 gyerekes család bemutatása (egyik sem kisebbségi).


Nagyon érdekes dolgok hangzanak el bennük.


2011. jún. 1. 12:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Második vagyok.


Tudjátok, hogy mit hiányolok a sorozatból? Az apa foglalkozását, egy nagybevásárlás ecsetelését, az autó nagyságát.

Nekem két csemetém van, de egy káosz a nagybevásárlás. Két bevásárlókocsi (a két gyerek bele), üres autó (hogy mindent haza is tudjunk vinni). Szeretnénk majd jövőre gyarapodni, a lelki szemeim előtt egy 9személyes busz lebeg...

Kedves 3-4 csemetések! Nálatok ez hogyan működik? (Ha nem vagyok indiszkrét.)

2011. jún. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Igen, ezt én is hiányolom, kár, hogy csak 4-5 percesek a videók, szívesen elnézegetném még. :)


Nálunk csak az a megoldás működik, hogy egyedül vásárolok be, és a párom itthon marad a gyerkőcökkel.


Nekem a nagyfiaim ikrek (ezt olyan szempontból sajnálom, hogy már sosem tudom meg, milyen egy gyerekkel élni), és már velük sem tudtam bevásárolni, egyszerűen nekem ott szükségem van egy kis nyugalomra, hogy átgondoljam, hogy miből mi, mennyi a jó, és hogy egyáltalán haladjak, mert ha félpercenként a gyerek után rohangálok, meg rászólogatok, akkor az egész délutánunk erre megy rá, ahelyett hogy valami értelmeset csinálnánk. Azt meg nem várhatom el a gyerekektől, hogy 1-2 órán át katonás rendben mellettem vonuljanak, én megértem, hogy unják.


Úgyhogy nálunk marad az, hogy egyedül vásárolok, emiatt (illetve spórolásnak sem utolsó) mindig egy hétre előre tervezek főzésileg, miből mi kell, így péntek délutánonként mindent megveszek, aztán egy hétig felé se nézek semmilyen hipermarketnek. :)

2011. jún. 3. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!