Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tehetek ilyen esetben?

Mit tehetek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
7 éves a fiam.Most tudtam meg,hogy a múlthéten amikor el kellett mennem ügyeket intézni,a férjem ebédre csillis babot adott a fiamnak rízzsel.Pedig kimondottan külön főztem erre a napra a gyereknek,ez is úgy derült ki,hogy a bevásárlószatyromban meglátta a hozzávalókat és elmondta mennyire finom volt és,hogy neki ezt készítsek.Persze ellenállok,mert én úgy tudom ilyen kisgyereknek még nem szabad csípős dolgokat ennie,még borsos ételeket sem adok neki.Ma már nem ette meg az ebédjét mert ő megint csillis babot akar enni,hiába tiltom.Mit tegyek? Inkább ne készítsek többet vagy titokban főzzem és együk a férjemmel?Igaz nem készítem méreg erősre,de csípős,inkább olyan kellemesen csípős.Vagy túl aggódom?
2011. jún. 2. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Túlaggódod. Ízlett neki, nem volt tőle semmi baja, miért ne ehetné????!!!!
2011. jún. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz tőle, nem eszi minden nap:)
2011. jún. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha 7 hónapos lenne, tiltakoznék, de 7 évesen már nem gond.


Mondjuk mi sosem eszünk csilis babot... :o))

2011. jún. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Túlaggódod. A 7 éves keresztfiamnak a chilis bab a kedvence, pedig őt aztán szigorúan fogják étkezés szempontjából.
2011. jún. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Túlaggódod. Ha jól esik neki, és nem lett baja tőle, akkor miért ne?
2011. jún. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szóval akkor megenyhülhetek?Nagyon féltem,nem akarom hogy fekéjes legyen ideje korán,igaz nem minden nap készítek kb.havonta egyszer max.kétszer.
2011. jún. 2. 19:43
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Enyhulj meg. Ez nem olyan nagy gond. Orulj neki, hogy nem a csokit, chipset, cukrot koveteli egesz nap, mint az en unokaocsem. Egyaltalan nem hajlando megenni a fott kajat, 7 evesen 50 kg.

2. Ne csak eros chilit rakj bele. Nem tudom, hogy lehet-e kapni Magyarorszagon, de en kulfoldon elek es mindig veszek enyhe chili paprika port. Ebben a chili ize benne van, viszont nem durvan csipos, sot, alig. Ezzel izesitem, a gyerekeknek veszek ki igy, a tobbihez a vegen hozzarakom a csipos chilit. Imadjak, mert az ize ugy is nagyon jo, es mi is ehetjuk csiposen.

Igy nez ki egyebkent: [link]

2011. jún. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!