Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fáj a szívem, hogy a kisfiamna...

Fáj a szívem, hogy a kisfiamnak nem tudom megvenni azokat a játékokat, amiket szeretnék. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Születésétől kezdve mindent használtan vettünk. A játékok meg olyan drágák, hogy csak a legegyszerűbbeket, legolcsóbbakat tudjuk neki megvenni. Olyan szörnyű ez a mai világ, nem? Szegénykémnek még a hordozójára is cérnával kötöttem fel egy kismackót, mert annyira drágák ezek a játékok. Ti hogy vagytok ezzel? Nem panaszkodok, csak érdekelne, hogy ti megengedhetitek magatoknak az efféle vásárlást, mert itt sokszor olvasok olyan kérdéseket, mely drága játékokkal, babakocsival, stb. kapcsolatos.
2009. márc. 19. 13:15
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hasznosak voltak! :)
2009. márc. 20. 09:38
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nem mindig az a jó ám, ha a gyerek megkap minden drága játékot! Egyik ismerősömnek a kislánya megkapott születésétől kezdve mindent, de amit csak el tudsz képzelni, mi az eredmény? mostmár nem tud örülni semminek... 5 éves, hiába kapott karácsonyra megint csak minden drágasagot, a kislányon egyszerűen nem láttam azt a várakozást, azt az örömöt, amit más gyerekeken szoktam, mikor ajándékot kapnak. Ha jönnek a barátok mi az érdekes játék nekik, kinn a kavicsokkal játszani, meg kartonból házat építeni...na ennyit a drága ajándékokról!
2009. márc. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ezen aggodnod.Én a hugommal,minden játékot megveszünk az unokahugunknak.Mikor eljönnek a mamához,átadjuk neki,kb 2percig nézi és nem kell neki.Jokat derül a fazékon,hogy fakanállal ütjük,a mosogép ajtaja is igen érdekes,a kis zseblámpárol nem is beszélve,a fiokokbol valo kipakolás és még sorolhatnám.Tehát feleslegesek amiket vettünk.Az 5ujjamon megtudom számolni,hányszor ült a méregdrága hinta lovon.
2009. márc. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fölösleges a sok és drága játék! De, ha nagyon szeretnél egy csomót lehet kapni használtan , turkálókból! Én ruhákat szinte csak turiból veszek magamnak is és a gyereknek is! Divatos rucik 2-3száz ft-ból! De sok játék is szokott lenni! Mondjuk minket ellátnak játékkal a rokonok mert első unoka dédunoka a fiam! De ő is fakanállal, flakonokkal, wcpapír gurigákkal játszik!)))
2009. márc. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. márc. 20. 17:08
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tudom, hogy sokan írták előttem, de tényleg nem lényeg, hogy mennyibe kerül a játék. Erre példákat szeretnék felhozni, hogy lásd, miről beszélek, és beszéltek olyan sokan előttem: karácsonyra vettünk a fiamnak egy zenélő bohócféleséget, ami 30 dallamot játszik, ezen kívül ha a fülét tekered integet, és a csokornyakkendőjét is ki lehet húzni. 5000 forint volt. A férjem a minap cserélt benne elemet, majd odaadta az egy éves fiunknak, aki elvette az apjától, letette, majd bement a fürdőszobába, és kihozott egy wcpapír-gurigát. Ezzel több,mint fél órát eljátszott.

Van bébitaxink, labdánk, stb, csupa kintre való játék. Namost ha leviszem neki nem érdekli (de itt a lakásban is csak pár percig), inkább a kavicsokat szedegeti, vagy egy bottal sepreget.

Szóval már én is megtanultam, hogy nem érdemes drága, sok mindent tudó játékokat venni, adj neki egy fakanalat, vagy egy darab alufóliát, hidd el, jobban el fog vele játszani, mint a játékokkal.

2009. márc. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
:)
2009. márc. 23. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!