Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adtok még zoknit gyermeketekre...

Adtok még zoknit gyermeketekre ebbe a kánikulába? Éjszaka zokniban, vagy anélkül altatjátok?

Figyelt kérdés
Elég sok gyerkőcőn látok még zoknit.Én is adok az enyémekre,főleg azért itt bent a lakásban még elkel,én is húzok a lábamra sokszor.Éjszaka is elengedhetetlen számukra,abban alszanak.:)
2011. jún. 6. 06:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Amíg rajtam van zokni, ők is kapnak. Ha nagyon meleg van kint, nem kapnak. Éjjel zokniban alszanak, mert mindig kitakaróznak.
2011. jún. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A pamut zokni nagyon hasznos nyáron melegben is, mert felszívja az izzadságot a lábukon és így nem fog begombásodni. Természetesen vékony nyári zoknit :-D
2011. jún. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sem éjjel, sem nappal nem adok már rájuk zoknit, de naponta sokszor ellenőrzőm, hideg-e.
2011. jún. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem igazan. En sem vagyok zoknis, telen sem hordok ha hazon belul vagyunk. A gyerekek persze igen. De a nagyobbik gyerek mar meg sem turi magan ilyenkor, hiaba veszi fel, amint elfordulok le is huzza.

A kicsi bent puhatalput kap, alatta mar nincs zokni.

Az udvaron pedig a reggeli es este picit "huvosebb" orakat leszamitva mezitlab vannak. Puha homok van mindenhol, nagyon szeretnek igy lenni. Csak akkor kapnak zoknit es cipot, ha megyunk valahova.

2011. jún. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11 hetes a babám, és van rajta zokni. Tegnap levettem róla, egész délután sírt. Visszahúztam rá a zoknit és nyugodtan elaludt. :)
2011. jún. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Már napok óta fel akartam tenni én is hasonló kérdést.

Nálunk ellentmondás van köztem és a párom között. 26 fok van bent a lakásban, én nem adok nappalra zoknit a gyerkőcre. Én se hordok már zoknit hetek óta!

A párom viszont nyáron is zokniban van állandóan, és szerinte a gyerekre is kell a zokni.

Nem tudom melyikünknek van igaza, de ha nincs rajta zokni, nem szokott hideg lenni a lába. Viszont ha leveszem a zoknit róla, amit apukája ad rá, akkor szinte mindig nyirkos a kis talpa.

2011. jún. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem adok.Panelban lakunk,iszonyat meleg van.
2011. jún. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Éjszakára sosem adtam rá, 20 hónapos. Pedig takaróval alszik, és ki szokott takarózni, de akkor melege van, és akkor megint csak minek a zokni, ha melege van....

Nappalra sem kap már hetek óta, egész nap egy szál atlétában van (pelus sincs rajta)...

Éjjelre pedig egy pelust és egy pólót kap, egy nagyon vékony pléddel takarom, ami kb. 2 percig van rajta... (családi házban lakunk, 26 fok van a szobában, mindkét ablak nyitva éjjel-nappal)

2011. jún. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!