Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy azonos súlyú...

Lehetséges, hogy azonos súlyú (600g) tápszerből Babylove hamarabb fogy el, mint pl. Beba vagy a többi? Vagy csak nekem tűnik így?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 08:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg, mennyit kell beletenni belőle 100 ml tejbe. Lehet, hogy többet, mint a drágábbakból...
2011. jún. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehetséges. Mi 2 félét használunk. Az egyik Milupa Komfort 1, a másik Novalac. Ez utóbbi éjszakai tápszer, gondolom más a sűrűsége. Mert annak ellenére, hogy csak naponta egyszer eszi a lányom, nagyon gyorsan fogy. A Milupa meg napi 3-4 étkezés, és az mindig sokáig elég.
2011. jún. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azért nem értem, mert mindegyikből 30ml-ként kell egy kanál. Már kezdtem paranoiás lenni... Így lehet nem éri meg annyival jobban az olcsóbbat megvenni. Vélemények?
2011. jún. 6. 08:34
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Igen!!

ezért "olcsóbb"

Én 3-as vettem néha babatej helyett és több por kellet bele, mert íztelen volt

Tulajdonképpen becsapás, végül is nem olcsóbb.

2011. jún. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont szerintem sem éri meg megvenni az "olcsóbbat", hiszen abból többet kell venni. Úgy meg már nem is éri meg.
2011. jún. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

ez itt a lényeg:-))))


ezért nem éri meg "gazdaságos xarokat venni"


ráadásul szoktak lenni normális tápszerek, tejitalok akciósan

2011. jún. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

előző

pl itt vannak ezek ez:

[link]


[link]


[link]

2011. jún. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az se mindegy, hogy az adagoló kanál mekkora, tehát hány gramm por kell 100 ml vízhez. Lehet, hogy így ugyanannyira jössz ki, mint egy drágábbal.
2011. jún. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Nekem egyértalmúnek tűnt, hogy az olcsóbból több kell,

ahhoz, hogy ne vízízű legyen.

Az adagólólanakal meg ált egyformák( 4,8 gr)

2011. jún. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A babylove-s adagolokanala joval nagyobb, mint a tobbi fajtae. A babydreamrol nem tudok nyilatkozni.

Az en fiam nagyon valogatos volt, szinte minden markat kiprobaltunk. Egy honapon at a babylove izlett neki. Az ara tetszett, de sokkal gyorsabban fogyott, egybol feltunt, osszemertem a kanalakat es nagyobb volt.

Hala Istennek mar szeptember ota a Humana izlik neki, eloszor a sima 2es, azota a bananos. Mindig a brendonbol rendelek egyszerre 5-10 dobozzal, igy a szallitas is ingyenes es ettol olcsobb nincs sehol. Bar mar folyamatban van nalunk a tejbevezetes.

2011. jún. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!