Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Léna nevű babátoknak mikor...

Léna nevű babátoknak mikor tartjátok a névnapját? Májusban vagy júliusban?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a szülinapjához igazítsd! régen az volt a szokás, hogy mindig a szülinaphoz közelebbi névnapi dátumhoz "kellett" tartani a névnapot.
2009. márc. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tartsd júliusban, mert majd ha idősebb lesz nyáron jobban tudja ünnepelni (gondolok itt arra ha tinédzser)
2009. márc. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg iskolai szünetben pocsék névnapot atrtani. még zsúrt sem lehet tartani, mert minden gyerek szanaszét van. akkor inkább május.
2009. márc. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én Drágámat is Lénának fogják hívni. Én sem tudom mikor kellene tartani,mert június 18körül érkezik Picurkánk. Tehát mindkét időpont közeli. Szerintem május lesz belőle.

Ti is ezt adjátok? Mikor érkezik a baba?

2009. márc. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nekem már megvan, 6 éves;-) Csak az a baj, hogy sokan mondják, miért júliusban tartjuk, nyáron, mikor oviszünet van, soha nem tudja a gyerekekkel ünnepelni. Ráadásul én egy napon van a szülinapjával:)))
2009. márc. 20. 22:44
 6/7 A kérdező kommentje:
Javítok, egy napra esik a szülinapja a névnapjával:-)
2009. márc. 20. 22:45
 7/7 anonim válasza:
október 14-e... nem tudom, miért nem egyértelmű ez.
2012. jan. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!