Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lány babátoknak átszúrattátok...

Lány babátoknak átszúrattátok a fülét?

Figyelt kérdés

Én nem!Mégpedig azért, mert nekem át van, de mivel nem szeretem a fülbevalót, ezért évek óta nem hordok.Mikor kicsi voltam sem szerettem, semmi szükségét nem láttam.Nem volt ezzel kapcsolatban döntésem, és én nem szeretnék ilyen dolgokban a lányom helyett dönteni.Ha majd egyszer oda jön hozzám, hogy fülbevalót akar, akkor már viszem is!

Nektek mi a véleményetek erről a témáról?


2011. szept. 11. 20:39
1 2 3
 1/25 Softness ***** válasza:
82%
en nem egybol, nekem a picibaban koravennek tunik. kb. 1 vagy masfel evesen...
2011. szept. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Én pár hetes korában lövettem ki neki, így könnyek nélkül megúsztuk a beavatkozást. 3 fiútestvére van, ennek ellenére (vagy éppen ezért) lányosan nevelem, imádja a fülbevalókat, bizsukat. Nem ettől lesz kislány a kislány, de egy szép pár fülbevaló öltöztet.
2011. szept. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

én 3hósan lövettem ki,később már nehezebb lett volna.én nem bántam meg,hogy ilyen korán.szerintem egy kislánynak legyen fülbevalója. ha később nem akarja akkor kiveszi magának-de nem akarnám hogy rám legyen mérges amiért nem volt bátorságom kiszúratni. mert egy kicsit úgy érzem ,hogy te is inkább aggódsz,hogy hogy viselné.

de amúgy a te döntésed..! ha ez neked nem fontos,akkor ne szúrasd ki

2011. szept. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
4 hetes volt mikor kilövettem a szüldőben(visszavittem, csak ezért - megbízhatóak, s tapasztaltak), s átaludta az egész procedúrát, szeme se rebbent :)
2011. szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 4 hónapos volt mikor belövettük a fülbevalót.Már 18 hónapos és semmi baj nem volt vele.Át biztos hogy nem szúrattam volna neki.
2011. szept. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja sem lesz, ha később szúratod ki neki. Én 5 évesen kértem anyukámékat, hogy lövessék ki a fülem. Egyáltalán nem fájt, nem ért trauma, és örültem, hogy én dönthettem egy ilyen kérdésben. Lehet, hogy majd nem szereti a fülbevalókat, és akkor egész életében ott lesz a felesleges lyuk.
2011. szept. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
én sem, nekem nagyon nem tetszik. szerintem is döntse el majd ő. ráadásul mikor nekem kilövették úgy begyulladt, hogy a kórházban vették ki. pedig kezeltük rendesen, arany volt, jó helyen csináltattuk, stb. , már én is nagyobb voltam, emlékszem.
2011. szept. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:07

Na zet én is pont így szeretném!!

Az ő kis saját döntése legyen és ne az enyém!

Nekem is itt van ez a 2 lyuk maradvány...de minek??? :/

2011. szept. 11. 21:10
 9/25 anonim ***** válasza:
82%
Én kiszurattam méga kórházban,és nem bántam meg.Soha nem piszkálta,nem volt vele gondunk.Szerintem ez mindenki szive joga eldönteni,én úgy vagyok ezzel,hogy kislányoknak olyan kis szép ha van fülbevalójuk,de ahogy olvasgatok,nem mindenki van igy ezzel:)
2011. szept. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%
nem, és egyet értek veled, én giccsesnek tartom egy babának az arany fülbevalót, majd lehet ha nagyobb lesz és ö kéri, de addig totál fölösleges
2011. szept. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!