Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Milyen szobája van...

Anyukák! Milyen szobája van akár kicsi, akár nagy gyermeke (i) teknek? Mi alapján rendeztétek be, mielőtt/amikor megszületett?

Figyelt kérdés
Ha szeretnétek, fotót is linkelhettek hozzá!
2011. jún. 6. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:

a falak fehérek, és minden más színes, azért csináltuk így, hogy ne a fal színéhez kelljen igazítani a többi cuccot

nem csináltunk kifejezetten babaszobát, nem vettünk bababútort, hanem rögtön nagy szekrényt, hogy ne kelljen pár év múlva lecserélni

2011. jún. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyelőre még nincs babaszoba, mert majd költöznünk kell, de már kitaláltam milyen lesz! A színt közösen választottuk ki, világos lila lesz. Nem akartunk rózsaszínt. Aztán sokat gondolkodtam azon, hogy mi legyen a motívum. Semmi hercegnőset vagy mesehősöset nem akartam. Végül megláttam egy lila pillangót egy virágboltban, és akkor döntöttem el, hogy ez lesz a legmegfelelőbb.. Azóta folyamatosan szerzem be a lila vagy rózsaszín pillangós cuccokat, de persze túlzásba nem viszem! Mostanában kezdtem el azon gondolkozni, hogy jó lenne valami más szín is, ami kicsit ellensúlyoz. Lehet a zöld lesz az :) A bútorokat még nem tudom hogy lesznek, hiszen még azt sem tudom mekkora lesz a szobája. Elképzelhető, hogy egy jó nagy beépített szekrényt csinálunk. Nem igazán engedhetjük meg azt, hogy most babás bútor, aztán ifjúsági, aztán meg kamasz...

33 hkm

2011. jún. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Enugy kepzelem el a gyerekszobat hogy a fal ilyen halvany barackszinu a butorok feherek es van egy feher kisagy meg egy kerek szonyeg a szoba kozepen es a szoba ne legyen tul nagy hanem inkabb pici:)(persze mozogni lehessen benne:)) es lenne valami szeep lampa a falon a kisagynal es a jatekok egy naagy szekrenyen lennenek elrendezve:) ezt kislanynak.. kisfiunak pedig vilagoskek es feher es ugyanez csak fiu kivitelben;)
2013. júl. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!