Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen árak vannak a bababörzén?

Milyen árak vannak a bababörzén?

Figyelt kérdés

Mennyiért lehet kapni a melegítőnadrágokat és a felsőket?

Még nem voltam és lesz a másik városban hamarosan, de nem tudom megéri-e elautóznom odáig.

Így csak az árak érdekelnek.


2011. jún. 15. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem turiba érdemesebb elmenni.

Nagy a tömeg, az árak pedig a turihoz hasonlók, + még a belépő is ha van.

Nadrágok, felsők kb. 500ft-nél kezdődnek.

2011. jún. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Attól is függ,hogy hol van a börze.Én mikor még vidéken laktam és börzékre jártam,olyan 500 körül mozgott egy pulcsi, egy melegítőnaci.De mindenki más áron adja.Szerintem (ez csak az én tapasztalatom)jobban jársz,ha inkább turiban, vagy más netes oldalon vásárolsz ruhákat pl vatera,teszvesz.Sokkal szebb,jobb kisruhácskák vannak mint a börzén,szebb állapotúak is.És kb ha csomagba veszel akkor akár 100-300 forintos darabáron is vásárolhatsz.És belépő sem kell.Nem érné meg nekem elautózni ilyen benzinárak mellett =)

2011. jún. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az ellenkezőjét tudom mondani. Nálunk is van, most már árusként is járok. Ingyenes teljesen és nagyon olcsón lehet vásárolni (sajnos eladni is). Itt egyelőre kisebb méretű ruhák vannak. 200-tól már vannak nagyon szép badyk, ruhák. Csini lányruhák is 400-tól már vannak. Új ruhákat is lehet kapni (én is viszek, télen kapta a nyárit, mire nyár lett kinőtte) 1/4 annyiért. Kár hogy korábban ilyen nem volt. Legutóbb is 2 szatyor ruhát vásárolt egy anyuka össze, kb 4000 Ft-ért. Egyszer érdemes megnézni, esetleg helyszínt megjelőlve érdeklődni. Hátha vki ismeri az adott börzét és tud tapasztalatot mondani. Mert tényleg nem mindenhol ilyen. Bár nem sokat buknál rajta. Talán ezt a kis kockázatot megéri "befektetni".
2011. jún. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megéri, menj csak!

A lányaim legjobb és legolcsóbb szuper kis ruhái börzések.

Amúgy a legtöbbet teszveszen vásárolok, de sokkal jobban szeretek börzén vásárolni. Kár, hogy ritkán van:(

2011. jún. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Ezek szerint kb 4-500 Ft-tól kezdődnek a ruhák.

Mindenképp elmegyek, annyiért sehol nem kapnék. :)

Köszönöm a segítséget!

2011. jún. 17. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!