Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Broncho vaxom port érdemes...

Broncho vaxom port érdemes megvenni ovikezdés előtt?

Figyelt kérdés
Felírja nekünk a doktornő, hogy erősítsük a gyerek immunrendszerét szeptemberre, az ovikezdésre. Viszont ahogy nézem, 5.000 Ft körül van egy kúra ára. A gyerekem egyáltalán nem beteges, majd 3 éve alatt kettő db két napig tartó orrfolyása volt összvissz... Ismeri valaki ezt a port? (Nem sajnálom a pénzt, nehogy valakinek így jöjjön le, de egy egészséges 3 évesnek kell ez?)
2011. jún. 16. 01:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Húhh, most látom, a keresőben ad ki néhány találatot, de megköszönöm, aki ír!
2011. jún. 16. 01:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom kapott másfél éve. Nem használt semmit sem. Ugyanúgy megbetegedett. Viszont nem olyan rég beszéltem a volt védőnőmmel, azt mondta, hogy épp most volt továbbképzésen, s ez szer bizony már elavultnak számít, nem jó semmire. Rákérdezek majd neked, hogy mit ajánlott helyette. De elsősorban ő is a homeós immunerősítőket ajánlja.
2011. jún. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én nem vennék, ennyi pénzért egy komolyabb pre-probiotiukum kúrát tarthatsz, ami többet ér.
2011. jún. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk bevált,a barátnőméknek nem. Legutóbb ez volt,totál meg voltam vele elégedve: [link]

Addig az én gyerekem sem volt beteg amíg az oviba nem került,ott arcüregtől kezdve a barányhimlőig mindent elkapott,főleg tavaly az első évben,idén kevesebb betegsége volt.

2011. jún. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :) Elmegyek hétfőn a receptért, aztán meglátom mit mond a védőnő (tőle kapjuk meg a receptet).
2011. jún. 18. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!