Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megtartjátok az apák napját?

Megtartjátok az apák napját?

Figyelt kérdés
Én most gondolkodom ajándékon és versen:-) A férjem nem tud róla, biztos meglepődik majd:-)
2011. jún. 16. 07:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Tudod miért? Mert azt gondolom, hogy nagyon megérdemli az olyan apa, aki annyira kiveszi a részét a gyereknevelésből, mint az én férjem. Ő amolyan anyalelkű apa.

Nálunk virág helyett csoki lesz, mert nagyon édesszájú, és rajzok.

2011. jún. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Most vasárnap lesz?
2011. jún. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Bár nagyon megérdemelné. Valahogy ez annyira nincs benne a köztudatban, így ez általában elmarad. annyira jó lenne, ha legalább akkora promót kapna ez is mint az anyák napja. Akkor biztos ünnepelnénk. Nem a birka effektus miatt, hanem mert valóban megfeledkezünk róla.
2011. jún. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, most vasárnap lesz. Én is készülök egy kis aprósággal. Kettőjükről csinálok fotót, azt kinyomtatom, ráragasztom egy szép kartonpapírra, ráírok egy szép verset, és ragasztok rá pár 3D-s matricát. Lehet, hogy csináltatok a fotóval egy bögrét is. :)
2011. jún. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a bögrés dolog jó ötlet, köszi a tippet! :-))

Mi természetesen megtartjuk, úgy gondolom, a gyerekeknek az apa is ugyanúgy fontos kell legyen, mint az anya. S ha az anyák napját megtartjuk, miért ne tartsuk meg az apák napját is?

2011. jún. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy másik apák napjás kérdéshez ezt a verset írta valaki, ezt fogom felírni apa ajándékára:


Bartos Erika: Apához


Mikor leszek én is felnőtt?

Mond el nekem, Apa!

Nem vagyok még iskolás,

de nem is vagyok baba!


Mond el nekem, milyen érzés

Apukának lenni?

Szeretsz-e, mond, korán reggel

dolgozóba menni?


Jó érzés-e hazaérni,

megölelni engem?

Látod-e, hogy egész kicsit

ma is nagyobb lettem:


Jó érzés-e betakarni,

puszit adni este?

Maradj itt az ágyam mellett,

kérlek, ne menj messze!


Rajzoltam egy képet neked,

Te vagy rajta, nézd meg!

Én vagyok a kisgyerek és

kézen foglak Téged!


Örülsz neki? Vigyázol rá?

Mi vagyunk a képen!

Én vagyok az apukámmal,

ketten, kéz a kézben!

2011. jún. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen mi is megtartjuk, készítettem neki egy bögrét a kislányunk fényképével! Szerintem nagyon fog neki örülni, nem is számít rá, mert úgy gondolom, hogy ő nem is tudja, hogy most vasárnap lesz apáknapja!
2011. jún. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én is ezt a verset találtam:-) Biztos nagyon örülni fog. Örülök, hogy ilyen sokan megtartjuk:-) Szerintem is megérdemlik az apák:-)
2011. jún. 16. 09:06
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ez nagyon szep vers :)

Igen mi megtartjuk :)

Iden egy szep polot vettem a lanyomnak I LOVE DADDY felirattal es X-box jatekot veszek meg a ferjemnek.

Mult evben is kapott ajndekot, de akkor is kb ekkora osszegben.Anyak napjara en is mindig egy cserepes viragot kapot (nem szeretem a vagott viragot, mert elhervad es sajnalom kidobni) es egy after eight-et, mert az a kedvenc csokim.

2011. jún. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
nagyon szép ez a vers :)
2011. jún. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!