Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elöfordult valakivel h szülés...

Elöfordult valakivel h szülés után nem huzodott vissza egyáltalán a hasa?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok hogy kicsi tulsuly maradt,hanem miután 15 kilot fogytam(3 év alatt,tehát lassan) a hasam ugyanolyan mint kb félidősen volt.Lehet a hasizmok nem zárodtak vissza rendesen???


Kérem ne azok irjanak akinek 2 honappal szülés után van még pici pocakja,hanem akinek már több mint egy éves a babája.


2011. jún. 24. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:

1 éves a babám és 30 kilót fogytam mióta megszületett


[link]


Ruhában úgy nézek ki mintha félidős lennék,sokan kérdezik is:(((

2011. jún. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát hozzád képest annyival jobb(vagy rosszabb??) a helyzetem h nekem feszes is a hasam mint terhesen....majd csinálok képet és felteszem,de holnaptol elutazunk,igy csak jövő héten....
2011. jún. 24. 19:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindkettőnek megvan az "előnye-hátránya"Én úgy ahogy le tudom szorítani,mert olyan mint egy nagy zselés valami,úhy mozog össze-visza,gusztustalan érzés,mondhatom.Viszont ha tied meg feszes,kemény,azt leszorítani nehezebb:(


ÁÁÁÁÁÁÁÁ ne tudd meg,hányok magamtól.És a vicc ,hogy a nem zsírt híztam a terhesség alatt,hanem iszonyat erős toxémiás voltam ,így víz volt rajtam 30 kilónyi szinte.

2011. jún. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nezesd meg dokival. Az egyik baratnomnek a hasizma valt teljesen szet, neki 2 eves gyerek mellett is komoly pocakja van. Mar volt vele orvosnal es mutet lesz belole, a tb fizeti, nem plasztikanak szamit, mert nem a bort kell leszedni, az neki nem maradt sok, hanem az izmokat igazitjak meg.
2011. jún. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolso,annyit meg tudnál kérdezni hogy milyen dokihoz kell mennem ezzel?vagyis ő kihez ment?sebészet??
2011. jún. 25. 10:44
 6/8 anonim ***** válasza:

1,5 éves a kisfiam, s akár az első képet én is küldhettem volna, dettó így nézek ki én is -15kg után. :(

Hiába a fogyás, hiába a hasizom, a kötényhas az kötényhas marad, persze a műtét az segíthet, de az meg kockázatos...

2011. júl. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 6 évvel vagyok a szülés után, eddig -17 kg, de még mindig szeretnék 10 kg-t fogyni. Nekem sem ment még mindig rendesen vissza a hasam, gondolom, nem is fog, de nem olyan ,mint a képen. Én inkább azt mondanám magamra, hogy olyan, mintha 3-3,5 hónapos terhes lennék, akin még csak egy kicsit látszik a másállapot, tehát nem konkrétan látszik, de sejteni lehet.
2011. júl. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Doki kizárta a sérvet,azt mondta h gyenge a hasfalam.

(gyurjak rá:))

utána a bőr nem fog visszahúzódni,innentöl plasztika de csak ha nem szeretnék több babát.

2011. júl. 6. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!