Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most mi lehet velem, ilyen...

Most mi lehet velem, ilyen még sose volt a "menzeszem"? Baba vagy baj van?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban 14-re vártam és késett, így 25-én jött meg. Most ebben a hónapban 22-én jött meg , ami még ma is tart, de annyi vér folyt csak, hogy az öt nap alatt egy tampon telt meg körülbelül. Reggelente émelygek, de én már nem merek semmire gondolni, mert hajlamos vagyok mindent bebeszélni magamba.Járt már így esetleg valaki?
2011. jún. 27. 07:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az első "baba melletti" mensim olyan volt, hogy -bár időre jött meg-, kb.3 napig tartott, és ahogyan Te is írod, nagyon kevés volt, és inkább barnás, mint pirosas. Utóbb kiderült, hogy ekkor bizony már ott lehetett a babám:)! Nem akarlak biztatni sem, nehogy aztán csalódj, de ez az én esetem volt. Azóta van egy gyönyörű 8 hónapos kislányom:))) Teszt volt már? drukkolok Neked!
2011. jún. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia. Most megyek tesztet venni, majd megírom mi volt. Nekem 13 hónapos a kisfiam!
2011. jún. 27. 08:26
 3/3 A kérdező kommentje:
Negatív lett a teszt!Lehet valami hormonprobléma van.
2011. jún. 27. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!