Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Felétek is ilyen sok az...

Felétek is ilyen sok az elhízott kisgyerek?

Figyelt kérdés
Múlt héten a strandon elszörnyedtünk a férjemmel, annyi nagyon kövér kisgyereket láttunk:(
2011. jún. 27. 14:02
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

sajnos igen.

unokatesóim erre a jó példák. a kicsi, aki hatodikas, 50 kiló körül mozog. és ez nem vicc.

2011. jún. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
En kulfoldon elek (Anglia) ugyhogy jobb ha hozza sem szollok. :))) Ksifiam bolcsodebe jar es szo szerint minden ebed utan van sutemeny minden aldott nap. Egyik nap fagyi csoki es keksz darabokkal, a masik nap palacsinta vanilias ontettel, a harmadik nap meggyes suti a fene tudja mivel.... Es ez nem eleg delutan haromorakor uzsona idobe kapnak szendvicset de szendvics utan minden gyerek kezebe ott virit a csokolade, fank, edes csokis keksz vagy valami ektelen ehetetlen edes sutemeny. Igy nem csodalom, hogy minden kisgyerek puffok es ez csak fokozodik kisiskolas meg ovodas korba mert ehez szoknak hozza. Nem orulok en sem neki de szerencsere fiam utalja az edesseget igy a fankot, csokit egyaltalan nem eszi meg. Talan a fagyit meg a rizsfelfujtat elfogadja de semmi mast. De nagyon durva szerintem.
2011. jún. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mi csak játszótérre járunk, de itt csak 1 kisfiú kövér a 25-30 babából, kisgyermekből, de ő is endokrinológiai probléma miatt.

Itt mindenki inkább vékony. Lehet, hogy a ducibbak nem akarnak játszóterezni?! Nem tudom.

Kisfiam 98 cm és 14 kg és vékonyka, pedig sütit is eszik, de egész nap meg sem áll, csak szalad és szalad és szalad.

2,5 éves

2011. jún. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az én környezetemben nem igazán vannak kövér gyerekek. Akiket én ismerek, meg családon belül is elég kis vékonyak. Bár sokat mozognak is. Egyedül 13 éves unokaöcsém elhízott de ő már nagyon a másik véglet.
2011. jún. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

2. en is itt elek es nalunk gyumi van minden nap.Rossz bolcsit valasztottal.

egyebkent igen rengeteg a duci juci.Jelenleg itthon vagyok de hat itt se kutya.Valamelyik nap a jatszoteren lattam egy kislanyt 3 eves korul lehetett es ha nem volt benne 40kilo akkor semennyi.Mint egy bulldozer olyan volt.

Nem csak elhizott kisgyerekek vannak ez nem igaz,felnottbe is egyre tobb.

2011. jún. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyebkent konkretan egy bolcsiskoru kisgyereknel mi szamit elhizottnak?

Szerintetek O elhizott?

[link]

[link]

[link]


Mert a fiam sulya nem keves, de en speciel nem latom ot elhizottnak/kovernek. Ha leirom a sulyat az szerintem sokkal durvabbnak tunik, mint amilyen ranezesre. Hozzateszem, hogy tomor izom az egesz gyerek, kemeny husu, egesz nap meg sem all, szoval nem az a tunyulos tipus.

Csak most a kerdest olvasva eszembejutott, hogy vegulis en az anyja vagyok es elfogult, lehet, hogy valojaban o is tulsulyos gyerek?

Vagy tenyleg: mi szamit koversegnek egy gyereknel?

2011. jún. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A 14kg-os kisfiú anyukája vagyok. A képek alapján egyáltalán nem elhízott a kisfiad, sőőőőt. A fiam kicsit vékonyabb, mint a fiad. Hány kg?
2011. jún. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

19 kg. Es 104 cm. Most mult 2 es fel eves.

Tudom, hogy nagy a sulya, ha valahol le merem irni (mar nem merem leirni sehol), akkor mindig jon a szoveg, hogy az iszonyatos es ilyen sullyal iskolaba mehetne.

De nem tudok mit csinalni, meg nem is akarok, mert o nem eszik durvan sokat (a 17 honapos occse tobbet eszik, mint O), nem is rossz dolgokat, mert minden nap fozok, sok zoldseg, sok gyumolcs. Es tenyleg egesz nap meg sem all. Es en sem. En meg mar 55 kilosra fogytam mellette a 178 centimhez, annyit rohanok utana allandoan.

Nah mindegy, csak mar annyian beszoltak nekem a sulya miatt latatlanul, hogy neha eszembejut, hogy mi van, ha valoban elhizott, csak az anyai szemem nem akarja meglatni...

2011. jún. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

104 cm-es 19 kilós gyereket ismerek jópárat, de nem néznek ki daginak...

A fiam 105 cm és 14 kiló (3 és fél éves) ő vékonynak néz ki de nem kórosan, szóval ez a kiló dolog nagyon csalóka tud lenni.

A környezetemben most legalább vagy 25 db 1 és 6 év közötti van, egy olyat tudok mondani aki dagi. (és a szülei meg is tesznek mindent hogy szegénykét teljesen elrontsák étkezés ügyileg).

2011. jún. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Fiam 11 éves 48 kg, 154 cm (majdnem 40-es lábbal) és nem kövér,inkább nyúlánk. De nagyon sok az elhízott gyerek sajnos, mégis minden 2. chipset eszik.
2011. jún. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!