Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Várjak évekig...

Hogyan tovább? Várjak évekig a válaszára, pusztán azért mert szeretem? Vagy nem gondolja elég komolyan a kapcsolatunkat? Vagy én nem vagyok elég megértö vele?

Figyelt kérdés
párom 50éves én 27éves vagyok.2 éve vagyunk együtt és imádjuk egymást!Mindenröl órákig tudunk beszélni,közös zenét szeretünk,naponta éreztetjük egymással a szerelmünket...De van valami gyanús mégis...Páromnak van két felnött fia,nekem 1(6éves) az elözö kapcsolatomból.Felmerült köztünk a közös baba,de csak 3év múlva.Ö is úgy gondolja,hogy ha egy életre tervezzük a kapcsolatunkat,akkor belefér egy közös gyerek.Pár hete viszont olyan alaptalan félelmek törtek rá,ami számomra érthetetlen.PL."Mit fognak szólni az ismeröseim,ha megtudják vállalok még egy gyereket,ennyi idösen.És mi lesz akkor,ha tiz év múlva már nem lesz olyan fizikumom,mint most.Vagy ha nem tudom eltartani a családomat.."Engem nem akar ez miatt elvesziteni,de gondolkodási idöt kért.Ö biztos benne,hogy velem szeretné leélni az életét és én is vele,de ilyen kétségek közt nem akarok élni.Lehet,hogy meggondolja magát 3év múlva,hogy mégsem akar gyereket és akkor mehetek amerre látok.És elfecséreltem az idöt egy olyan kapcsolatra,amiben a másik fél nem tudja,hogy mit akar.Ha valaki tiszta szivböl szereti a párját és nem akarja elvesziteni,akkor nem értem,hogy miért teszi kockára a kapcsolatukat olyan dologgal,amit már korábban elfogadott és megbeszéltünk.
2011. jún. 27. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
keres fiatalabbat vagy ha annyira szereted várj.itt csak te tudsz dönteni.
2011. jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Normalis dolog. 50 eves, 23 evvel idosebb mint Te. Nem csak azon aggodik, amit leirtal, hanem azon is, hogy egyaltalan egyutt maradsz e vele a jovoben. Megtorpadni, foleg ebben a korban, normalis. Biztositsd, mond meg neki, hogy Te a jovoben is mellette leszel, )(de csak akkor, ha tenyleg igy is gondolod). Miert kell varni 3 evet? Sokszor a terv nem jon be.
2011. jún. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!