Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tgyás alatt betegállomány?...

Tgyás alatt betegállomány? Tudtok erről valamit?

Figyelt kérdés

Beteg vagyok, hányás-hasmenéses vírusom van. A férjem azt mondta, hogy kiírathatom magam a dokival állományba, és akkor ő a gyerekkel el tud menni táppénzre. Ez igaz? Tényleg így van?

Mert jó lenne, mert így sajnos képtelen vagyok ellátni szegény babámat, csak fekszem egész nap.


2011. jún. 29. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmégy betegállományba, akkor nem leszel jogosult a tgyásra. Egyszerre nem kaphatsz kétféle ellátást.
2011. jún. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem. Te lennél tgyáson a férjed meg táppénzen??? Mennyi idős terhes vagy?
2011. jún. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem értem.

Ha tgyáson vagy, nem mehetsz táppénzre.


Ha aszt szeretnéd, hogy a férjed is otthon legyen pár napig, akkor őt írja ki a doki betegácsiba. A gyerekorvos akkor írja ki a szülőt betegá-ba, ha a gyerek beteg.


De mondom, igazából nem értem a kérdést.


Jobbulást, én 1 hónapja voltam benne, és én kórházba is kerültem:(

2011. jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!