Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5hónapja szültem, azóta a...

5hónapja szültem, azóta a fiamon kívül más nem érhet a mellemhez, a férjemnek sem engedem, még ruhán keresztül sem. Normális az ilyen reakció?

Figyelt kérdés
Meg fog ez változni?
2009. márc. 26. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Nem normalis.

Mas meg jo hogy nem erhet hozza, nekem se szoktak a mellemet fogdozni "masok", na de a ferjed miert nem erhet hozza?

Hat remeljuk megfog ez valtozni, amugy hogy birja ki ezt a ferjed? Nem zavarja a szexben? Nincs hianya apanak?

2009. márc. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Nálunk is így van, teher nekem mindenféle testi közeledés, semmi ingerenciám nincs a szexhez sem, mióta megszültem, a puszta gondolattól is írtózom. A melleim is állandó használaban vannak 11 hónapja szoptatok.

Furcsa de így van.

2009. márc. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kicsit még mindig érzékenyek...amúgy a szülés előtt se engedtem annyira.Apának igazándiból a hozzábújás hiányzik.
2009. márc. 26. 20:02
 4/11 A kérdező kommentje:
én igazándiból kívánom a szexet-mondjuk nem olyan sűrűn-de a melleimet hagyja békén.az most mára kell.
2009. márc. 26. 20:06
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Hát, igaz, hogy kihordtad, megszülted, de ne tárgyiasíts ennyire, ha érted mire gondolok.... apának is szüksége van a közelségre, és most vulgáris leszek, de ugyanott érzi jól magát a babátok, és ugyanott apa szerszáma: a mellen és a két mell között. Például. Anya ÉS feleség vagy. Ezt nem szabad elfelejteni.
2009. márc. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Nekem is van ilyen problémám, egyszerűen nem tudom elengedni magam, pedig már 6 hónapos a lányom. Irtózom ha hozzáér a mellemhez, de néha hagyom mert a férjemnek is kell valami de nagyon el kell vonatkoztatnom, az első gyerekemnél is így volt, akkor szűnt meg amikor abbahagytam a szoptatást. Valakinek könnyű a szex szülés után, valaki nehezebben regenerálódik, lassabban kerül vissza a megszokott kerékvágásba mint én is. De hidd el meg fog változni hamarosan a helyzet!
2009. márc. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ez nem normális dolog, vagy ha igen, akkor az is, hogy apa egy idő után majd máshoz bújik oda.:(
2009. márc. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Normális dolog, megváltozik majd. Tisztába jössz magaddal, egyezteted az új anyai szerepedet, a "régi" feleség-szerepeddel. Minden megoldódik, nem te vagy az egyedüli aki így érez.
2009. márc. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó vagyok, sajnálom azokat akik szerint ez nem normális, és megcsaláshoz vezet pár hónap macerásabb szex-milyen férfiakat ismerhettek ti ???!!! Azzal meg pláne tök jót tesztek a kérdezőnek, hogy ilyeneket írtok...
2009. márc. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
Attól még, hogy sajnálom szegényt, nem tartom ezt ilyen hosszú ideig normálisnak.Nekem EZ A VÉLEMÉNYEM.És lehet lepontozni érte.
2009. márc. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!