Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ötletek gyerekszoba dekorálásá...

Ötletek gyerekszoba dekorálására, berendezésére, praktikus bútorokkal? Milyen a babátok szobája?

Figyelt kérdés
16 hónapos a lányom! Ha van képet is rakhattok fel. Előre is köszönöm!
2011. jún. 29. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a minimalista, praktikus berendezés híve vagyok, úgyhogy falakra festett figurákkal meg egyéb extrákkal nem szolgálhatok, de nálunk így néz ki:


[link]


[link]

2011. jún. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. jún. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

bocsi, ez másnak ment :DD


itt az ideszánt:

[link]

2011. jún. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A festés és a bútorok szempontjából akár felnőtt szoba is lehetne kivéve a kiságyat.

Vanília színű fal,fehér plafon. sötétbarna bútorok.


Amitől mégis kedves,és gyermek hangulatú lett,hogy vettem dekorgumi figurákat és falmatricákat,és ezekkel kidekoráltam. (Jól mutatnak a krémszínű falon a szines figurák).

2011. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha van kedvenc mesefigurája alapozhatsz arra is

a lányomé ilyen, 2 éves volt, mikor csináltuk.


[link]


[link]


A bútorok Ikea-ban vettük a kicsi virágokkal én dekoráltam ki.

2011. jún. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia


kislanyom most 16 honapos es augusztus 1. koltozunk be az uj hazunkba ahol, mar lesz kulon szobaja is.

tetoteri szoba.

3 fal krem szinu 1 pedig lilas rozsaszines.A Rozsaszin falon lesz az agya egy fiokos szekreny es egy akasztos.

Lesz bent egy 2 szemelyes agy is, ha rosszul aludna(betegseg fogzas) akkor at tudjak menni hozza.

Az ablak alatt ahol alacsonyabb a plafon ott lesznek a jatekai (na az nem keves) kis halos tarolokban (nem tudom mi a neve, olyasmi mint a szennyestarto, csak ez kulon gyerekeknek van, mert micimackos es mikiegeres van belole).

Az agya felett lesz egy pillangos ora es mellette tukor pillangok(3db ) es fa pillangok amik rozsaszinre es sargara vannak festve (3 db).

A fuggony is olyan szinu lesz mint a rozsaszines fal.

2 krem szinu falra teszunk meg egy-egy kepet.

Lehet nem ez lesz a legszebb babaszoba a vilagon, de most ennyire tellik a koltozkodas utan.

Mar csak a szekreny hianyzik, de azt is megrendeltuk.

2011. jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
na pont mi is itt tartun k csak nagyobb a lányom, két és fél éve és jöv hnapba vagy szept 1jén költözünk, még a szekrény válsztásnál tartok.
2011. jún. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát, kaptam hasznos tanácsokat.


Ilyen bútorokat szeretnénk a szobájába. Azért nem lesz nagy szekrénye, mert beépített szerkények vannak, tehát fehérneműknek, játékoknak és könyveknek kell csak szekrény, polc A falra veszünk matricákat [link] meg csináltam neki kézzel készített mesefigurás képeket, amit beleraktam képkeretbe. Meg lesznek a falon világító matricák is és saját fotós képek is. Egyenlőre ennyi a terv. :)


Szekrénye és az ágya:

[link] vagy

[link]


[link] vagy

[link]


Könyvespolca és polca:

[link]

[link]

2011. jún. 30. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!